مرکز فروش تخصصی نهال گردو

نهالستان مهندس آرمین قاسمی (ارومیه، میاندواب) بزرگترین تولید کننده بذر و نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.

این شرکت سالیانه 5 هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود 300هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کنند.
نهالستان ارمین قاسمی با فعالیت 100 ساله در زمینه کاشت نهال گردو جدآ جد (پدر به پسر) بعنوان تولید کننده اختصاصی نهال گردو در ایران شناخته شده است.


پروژه ی احداث باغ گردوی این شرکت واقع در آذرباجان غربی در سال های 90 -91- 92- 93- 94 توانسته است مقام اول کشوری را به خود ثبت کرده است.همچنین ارقام گردویی که در این پروژه نمونه کشوری کشت شده است از ژنوتیپ های برتر ایرانی که به اسم مهندس آرمین قاسمی ثبت گردیده است نهالستان مهندس آرمین قاسمی جدیدترین ارقام گردو را تولید و در اختیار باغداران عزیز قرار می دهد. ارقام تولیدی نهالستان قاسمی اعم از گردو چندلر ، فرانکوت ، فرنور ،و ژنوتیپ های برتر جهانی می باشد.

محصول قابل اطمینان

کلیه نهال های این نهالستان با لیبل جهاد کشاورزی و گواهی بهداشت و کارت قرنطینه و قرارداد ثبتی در دفتر خانه در اختیارخریداران گرامی قرار داده می شود.تا خریداران با حصول اعتماد اقدام به خرید خود فرمایند.
خدمات مشاوره ای رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغات مدرن در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت می باشد.

  • کلیه نهال های این نهالستان با بالاترین کیفیت و ارقام اصلاح شده تجاری ست
  • منشا این نهالها موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر زیر نظر کارشناسان و متخصصین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماری ست
  • برای اولین بار در کشور کلیه نهال های این موسسه دارای 2 سال گارانتی می باشد
مشاهده محصولاتبیشتر بخوانید