خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | قیمت نهال گردو

قیمت نهال گردو

قیمت نهال گردو

معرفی و لیست قیمت انواع نهال گردو :
1. قیمت نهال گردو چندلر | گونه‌ای بی نظیر در باردهی و کیفیت
قیمت نهال گردو چندلر دوساله 130 هزار تومان و قیمت نهال گردو چندلر سه ساله 150 هزار تومان است.
بهترین منطقه برای کاشت نهال گردو چندلر، مناطق معتدل و نسبتا سردسیر است. برای عملکرد بهتر نهال نیاز است ارتفاع از سطح دریا 1000 تا 1500 باشد. نهال گردو چندلر پس از بلوغ تا حدود 50 سالگی به محصول دهی خود ادامه می‌دهد.
همچنین به دلیل کیفیت مرغوب چوب درخت چندلر، پس از آن می‌توانید از فروش چوب درخت گردو به درآمد برسید. دیر گل بودن نهال گردو چندلر خیال شما را از سرمای بهاره راحت می‌کند و نهال در فصل بهار در امان خواهد بود.‌ این نهال در اکثر استان‌های کشور قابل پرورش است. همچنین باتوجه به میزان باردهی بالا و کیفیت گردو چندلر،‌ این نهال انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری است.
2. قیمت نهال گردو فرنور | مقاوم در برابر سرما و باکیفیت
قیمت نهال گردو فرنور دوساله 130 هزار تومان و قیمت نهال گردو فرنور سه ساله 150 هزار تومان است.
نهال گردو فرنور نسبت به سرما بسیار مقاوم است و با خیال راحت می‌توانید در مناطق سردسیر به پرورش ‌این گردو بپردازید. بهار فصل جوانه زدن ‌این نهال فرانسوی است.
نهال گردو فرنور زود محصول می‌دهد و انتظار کمی ‌برای رسیدن به تولید و سودآوری آن نیاز است! نهال گردو فرنور تقریبا بعد از 3 یا 4 سال شروع به تولید محصول گردو می‌کند.(و یکی از دلایل بالا بودن قیمت نهال گردو فرنور شاید همین موضوع باشد).
‌این نهال بعد از رسیدن به بلوغ در هر هکتار، حدود 8 تن گردو به شما تحویل می‌دهد. گردو فرنور از لحاظ شکل ظاهری و رنگ فوق العاده است و می‌تواند مشتریان زیادی را مجذوب خود کند. پوست نازک و مغزهای خوشمزه آن کیفیت گردوهای ‌این نهال را افزایش می‌دهد.
3. قیمت نهال گردو خوشه‌ای | قیمت مناسب $ و کیفیت بالا
قیمت نهال گردو خوشه ای 70 هزار تومان است.
منشا بهترین نهال‌های گردو خوشه‌ای، فرانسه است که کیفیت بالایی دارند، در صورتی که ارقام دیگر نهال گردو خوشه‌ای گردوی ریز و باردهی متوسطی دارند. به‌این نکته مهم توجه کنید تا پس از به ثمر نشستن نهال با سردرگمی‌ و تعجب روبرو نشوید.
در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو خوشه ای پایین ترین قیمت را دارد. نهال گردو خوشه‌ای در مناطق نسبتا سردسیر بهترین عملکرد را خواهد داشت. نکته مهمی‌که ‌این نهال را از بقیه نهال‌ها متمایز می‌کند قیمت مناسب آن در کنار کیفیت خوب است. پس اگر در ابتدای راه هستید وبه دنبال نهالی با قیمت مناسب هستید نهال گردو خوشه‌ای در این لیست قیمت انواع نهال گردو انتخاب بی نظیری است.
4. قیمت نهال گردو فرانکت فرانسوی | رشد و کیفیت بالا
قیمت نهال گردو خوشه ای 130 هزار تومان است.
نهال گردو فرانکت دارای رشد بالایی است که به دلیل کیفیت بالای آن میزان تولید جهانی آن از باقی ارقام گردو بالاتر است. نهال گردو فرانکت دیر گل می‌دهد و در سرما آسیبی نمی‌بیند همچنین در برابر گرمای تابستان هم مقاوم است. ‌
این نهال در اکثر نقاط کشور قابلیت رشد دارد فقط نکته مهمی‌که باید توجه کنید ‌این است که گیاه در برابر کم آبی حساس است و باید به صورت مداوم آبیاری کنید. ارتفاع 500 تا 1500 مناسب کشت ‌این نهال است و با افزایش ارتفاع عملکرد نهال کاهش می‌یابد.
5. قیمت نهال گردو پدرو |عمر اقتصادی بالا
قیمت نهال گردو پدرو در دسته ارقام متوسط قرار می‌گیرد و قیمت نهال آن در حدود 130 هزار تومان است.
نهال گردو پدرو در مناطق سردسیر بهترین عملکرد را دارد. یکی از نکات مهمی‌که باید به آن توجه کنید‌ این است که ‌این نهال اصلا برای مناطق گرمسیر مناسب نیست. اگر در منطقه‎ای هستید که تابستان خنکی دارد می‌توانید‌ این نهال را انتخاب کنید.
منشا‌ این نهال آمریکایی است و نسبت به دیگر ارقام گردو دو هفته زودتر به میوه دهی می‌رسد. ‌این نهال در هر هکتار حدود 6 تن محصول می‌دهد و با عمر اقتصادی بیش از 100 سال فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خواهد بود. در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو پدرو قیمت مناسبی دارد.
6. قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر | مقاومت بالا
قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر در حدود قیمت 70 هزار تومان است.
نهال گردو ژنوتیپ برتر نسبت به بیماری‌ها و آفات مقاومت بالایی دارد. گردو ژنوتیپ برتر پوست نازکی دارد و مغز آن به راحتی جدا می شود. این نهال دیر گل ده است و از سال اول به باردهی خوبی می رسد.
7. قیمت نهال گردو لارا |بسیار حساس
قیمت نهال گردو لارا 130 هزار تومان است.
نهال گردو لارا برای مناطق معتدل مناسب است چرا که زود گل می‌دهد و تحمل سرمای بهار را ندارد. به آب و هوای سرد و یا گرم حساس است و اگر شرایط مناسبی داشته باشد نهال پربازده‌ای است و می‌توانید تجربه تجارت خوبی را با آن داشته باشید.
8. قیمت نهال گردو تویسرکان | ارزش غذایی و شهرت خیلی بالا
قیمت نهال گردو تویسرکان 50 هزار تومان است.
نهال گردو تویسرکان یکی از برترین انواع گردوی ایرانی است که در جهان نیز شهرت خاص و عام دارد. این نهال با توجه به اینکه زود گل می‌دهد برای موارد تجاری مناسب نیست و برای استفاده باغداران مناسب است.
نهال گردو تویسرکان به آب زیادی نیاز دارد و باید به شرایط آب و هوایی منطقه دقت زیادی شود. امگا3 موجود در گردو تویسرکان از ماهی و تخم مرغ هم بالاتر است که به بهبود سلامتی کمک بسزایی می‌کند. در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو تویسرکان قیمتی مناسب همراه با مزایای فوق العاده دارد.
9. قیمت نهال گردو کانادایی |مرغوبیت مغز و عملکرد بالا
قیمت نهال گردو کانادایی در حدود 70 هزار تومان است.
نهال گردو کانادایی جزو نهال‌های دیرگل و زود بازده است که با رعایت اصول و رسیدگی درخت بالغ آن، قابلیت برداشت 15 تن گردو در هر هکتار را دارد. مرغوبیت مغز و عملکرد بالا از ویژگی‌های بارز این نهال است که آن را جزو برترین نهال‌ها قرار می‌دهد.
10. قیمت نهال گردو روند
قیمت نهال گردو روند 130 هزار تومان است.
منشا این نهال گردو کشور ایتالیا است. این نهال زود بازده است و رشد سریعی دارد. این نهال یکی از دیربرگ ده‌ترین ارقام در فصل بهار است که بعد از 21 روز از گردوهای بذری شروع به برگ دهی می‌کند. عمر اقتصادی این نهال بیش از 100 سال است.
11. قیمت نهال گردو پکان | مناسب مناطق گرمسیری
قیمت نهال گردو پکان 130 هزار تومان است.
نهال گردو پکان برای مناطق گرمسیری مناسب است و رشد خوبی دارد. منشا گردو پکان به آمریکا برمی‌گردد. میزان بالای اسید اولئیک در پکان این گیاه را متمایز کرده است. در برخی از ارقام پکان، میزان اسید اولئیک حتی به بیش از دو برابر گردوی معمولی هم میرسد.
12. قیمت نهال گردو توسرخ | قرمز بودن مغز
قیمت نهال گردو توسرخ 250 هزار تومان است.
یکی از نکات مهمی که این نهال را متفاوت از بقیه کرده است قرمز بودن مغز گردوی آن است، همچنین تنه نهال این گردو کمی مایل به قرمز است. این نهال دیر گل است و به همین علت برای مناطق سردسیر انتخاب مناسبی است.
کیفیت بالا و تفاوت آن فرصت تجاری خوبی را برای باغداران ایجاد کرده است و قیمت نهال گردو توسرخ را افزایش داده است. مغز این گردو به راحتی از پوست آن جدا می‌شود. منشا این نهال لهستان است. در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو توسرخ بالاترین قیمت را دارد.
13. قیمت نهال گردو شیلی |کاغذی ترین گردو دنیا
قیمت نهال گردو شیلی 130 هزار تومان است.
منشا این نهال همانطور که از نامش پیداست به کشور شیلی برمی گردد. گردو شیلی عملکرد بسیار بالایی دارد و کیفیت مغز آن بالاست. لقب این گردو در دنیا کاغذی ترین گردو است طوری که مغز گردو حتی از پوشش گردو هم دیده می‌شود. گل دهی و باردهی از سال اول باعث شده این نهال جزو یکی از برترین نهال‌های گردو تجاری باشد.
14. قیمت نهال گردو‌ هاروارد |عملکرد بالا
قیمت نهال گردو هاروارد 130 هزار تومان است.
نهال گردو ‌هاروارد آمریکایی یکی از ارقام تجاری نهال گردو است که به‌علت دیرگل دهی، باردهی زودرس و عملکرد بالای آن همیشه در صدر انتخابات قرار می‌گیرد. این نهال نسبت به بیماری بلایت مقاوم است.
جمع‌بندی لیست قیمت انواع نهال گردو:
در این مطلب لیست قیمت انواع نهال گردو (14 نوع نهال گردو) همراه با ویژگی های مهم هر رقم برای شما شرح داده شد. قطعا هنگام خرید نهال گردو موضوع قیمت نهال یک فاکتور مهم می باشد؛ اما نباید تنها به این فاکتور دقت کنید و پارامترهای مهمی چون جغرافیا، نوع خاک، دمای هوا، بازار فروش و… را باید مدنظر داشت.
در این مقاله قیمت نهال دوساله گردو و قیمت نهال سه ساله گردو را بررسی کردیم تا با آگاهی بیشتری نسبت به خرید نهال گردو اقدام کنید.

برای اطلاع از قیمت نهال گردو با شماره 09141811520 تماس حاصل نمایید

قیمت نهال گردو چندلر پیوندی

قیمت نهال گردو پدرو پیوندی

قیمت نهال گردو فرانکت پیوندی

قیمت نهال گردو فرنور پیوندی

قیمت نهال گردو روند پیوندی

قیمت نهال گردو لارا پیوندی

قیمت نهال گردو هارتلی پیوندی

قیمت نهال گردو وینا پیوندی

قیمت نهال گردو کاما پیوندی

قیمت نهال گردو توسرخ پیوندی

قیمت نهال گردو سانلند پیوندی

قیمت نهال گردو رقم جمال

قیمت نهال گردو دماوند

قیمت نهال گردو شبین

قیمت نهال گردو تویسرکان

قیمت نهال گردو پکان آمریکایی

قیمت نهال گردو ضیااباد قوداقوز

قیمت بذر گردو خوشه ای

قیمت نهال گردو سجنو

قیمت نهال گردو پاریزین

قیمت نهال گردو یالووا

قیمت نهال گردو یالووا3

قیمت نهال گردو رویال ارمین قاسمی ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو اسرائیلی تخم مرغی ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو بیلچک ژنوتیپ برتر

قیمت نهال گردو خوشه ای اسراعیلی

li>