خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو تو سرخ پیوندی

نهال گردو تو سرخ پیوندی

نهال گردو تو سرخ پیوندی

 نهال گردو توسرخ یکی از انواع با کیفیت گردو است ، هسته آن بسیار جذاب و رنگ آن قرمز است. این نوع گردو مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و طرفداران خاص خود را در بازار گردو دارد. امروزه نهال های گردوی قرمز بخشی از بازار را به خود اختصاص داده است. بسیاری از افراد برای بدست آوردن سود کلان نهال گردو توسرخ را خریداری می کنند زیرا کیفیت و عملکرد این نهال بسیار بالا است.
کشور سازنده: کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا
فاصله کاشت: 7 * 7
زندگی اقتصادی: از عمر اقتصادی بالایی برخوردار است.
تحمل به خشکی: تحمل به خشکی
وزن میوه تنها: به طور متوسط ​​12 گرم
درصد چربی:
ارتفاع: 0 تا 1200 متر
نیازهای مقاوم: گیاهان مقاوم
زمان آبیاری: 20 روز 20 لیتر
شدت رشد درخت: رشد متوسط
حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 4 تا 5 تن در هکتار
شکل میوه: بیضی
ضخامت روکش: بسیار نازک
جداسازی هسته داخلی از پوست آسان است: هسته داخلی به راحتی از پوسته خارجی جدا می شود
گرده افشان ها: چندلر و فرانک.
رنگ هسته: رنگ هسته قرمز
شروع به ساختن کنید:
مقاومت در برابر حشرات: مقاومت بالا.
نهال گردو توسرخ
نهال گردو توسرخ یکی از انواع با کیفیت گردو است ، هسته آن بسیار جذاب و رنگ آن قرمز است. این نوع گردو مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و طرفداران خاص خود را در بازار گردو دارد. امروزه نهال های گردوی قرمز بخشی از بازار را به خود اختصاص داده است. بسیاری از افراد برای بدست آوردن سود کلان نهال گردو توسرخ را خریداری می کنند زیرا کیفیت و عملکرد این نهال بسیار بالا است.
این نهال مانند سایر نمونه ها دارای خصوصیات و خصوصیات منحصر به فردی است ، در مجموعه نهالستان Royal Seedling علاوه بر قیمت نهال گردوی قرمز ، این نکات را نیز برای شما شرح خواهیم داد.
ویژگی های نهال گردو توسرخ:
این گردو در مناطق سردسیر کشور می روید. پایه کوتاه نهال گردوی قرمز از ویژگی های این گردو است که مورد توجه بسیاری از خریداران و فروشندگان قرار گرفته است. پایه کوتاه این محصول فواید زیادی برای باغداران به همراه خواهد داشت ؛ یکی از مزایای آن دسترسی آسان به میوه ها است ؛ زیرا اگر پایه کوتاه باشد ، ارتفاع نهال گردو کمتر خواهد شد.
از بارزترین ویژگی های نهال گردوی قرمز ، دیرگل بودن محصول است ؛ این نهال به دلیل دیرگل بودن ، قطعاً محصولی با کیفیت و بسیار مناسب خواهد داشت. زیرا از سرمای بهار در امان خواهد بود.
این نهال یک نهال پیوندی محسوب می شود ؛ زیرا نهال اصلی این محصول متعلق به کالیفرنیا است ، با پیوند نهال کالیفرنیا ، این گردوی قرمز بسیار زیبا را بدست آوردند. این نوع نهال یکی از نهال های کمیاب است که به راحتی در نهالستان Walnut Palisade موجود است. یکی از نمونه های قابل توجه این نهال ها تعداد میوه های درختان گردوی قرمز است و در مورد عملکرد نهال های باغ قرمز گردو صحبت خواهیم کرد.
مشخصات نهال گردو توسرخ:
جالب اینجاست که با افزایش قد ، عملکرد درخت گردو کاهش می یابد و در این حالت میوه درخت کاهش می یابد. در برخی موارد ، اگر درختان را کوتاه نکنید ، ممکن است رشد بیش از حد داشته باشید ، بنابراین بهتر است درختان را اصلاح کنید تا محصولات بیشتری و محصولات با کیفیت بالاتر دریافت کنید. ویژگی دیگر نهال های گردو توسرخ این است که آنها از سال دوم یا سوم کاشت شروع به باردهی می کنند. جداسازی آسان هسته محصول و روکش نیز ممکن است یکی از عوامل خاص و نگرانی های مشتری باشد.
فاصله کاشت نهال گردو توسرخ:
پس از خرید نهال گردوی قرمز توجه به فاصله کاشت نهال از اهمیت زیادی برخوردار است ؛ 7 تا 7 نهال مرتب برای این نهال مناسب است.
کشور تولید نهال گردو توسرخ:
نهال گردوی قرمز در ایالات متحده و کالیفرنیا تولید شده است و فروش نهال های گردوی قرمز طبیعی نیز در این ایالت آغاز شده است.
درصد چربی:
چربی گردو چربی مضر نیست ، بدون شک محصولی است که از قلب طبیعت گرفته شده و برای بدن انسان مفید است ؛ اگر از بیماری خاصی یا چربی خون بالا رنج می برید ، می توانید با پزشک خود مشورت کنید و از این داروی گیاهی استفاده کنید در مقادیر کم
شکل گردو:
هسته این گردو بسیار زیبا است و شکل کلی این گردو بیضی شکل است.
ضخامت پوست چرب:
این قابلمه گردوی زیبا کمی ضخیم و نازک است ؛ این امر معمولاً باعث جدا شدن پوسته چوبی از مغز گردو می شود.
حداکثر ارتفاع درخت گردو توسرخ:
گفته می شود که ارتفاع این درخت پس از رشد می تواند به حدود 6 متر برسد.
تحمل به خشکی:
نهال گردوی بو داده تا حدی نسبت به خشکی مقاوم است. مثل همیشه ، تأکید می کنیم که این مسئله نباید باعث شود که از آبیاری به موقع نهال غافل شوید.
نهال گردو توسرخ باید خنک شود:
می دانید ، در شرایط عادی ، جوانه های نهال گردو نیز هنگام بیدار شدن از خواب زمستانی ، لرز خاصی دارند.
جدا کردن مغز از روکش آسان است:
همانطور که قبلاً گفته شد ، پوست چوبی این نهال دارای ضخامت کمی است که باعث می شود بتوان مغز گردو را از پوسته چوبی به راحتی جدا کرد.
زندگی اقتصادی:
به گفته کارشناسان ، عمر اقتصادی این نهال های پر محصول حداقل 80 سال است.
رنگ گردو:
پس از توضیح مشخصات نهال گردوی قرمز ، به خاص ترین مکان این نهال گردو رسیدیم که رنگ مغز زیبای این گردو ، قرمز است که جذابیت خاصی به این محصول می بخشد. این ممکن است تصمیم شما را برای خرید نهال گردو توسرخ بگیرد.
وزن گردو:
نهال گردوی آمریکایی همراه با پوست آنها حدود 12 گرم وزن دارد.
بالاتر از سطح دریا:
برای کاشت صحیح این نهال ها ، باید به یکی از این نکات توجه شود ، فاصله محل کاشت تا سطح دریا است ؛ این نهال ها را می توان در ارتفاع 0 تا 1200 متر کاشت و توسعه داد.
مقاومت در برابر سقوط:
یکی از معیارهای ارزیابی نهال گردو ، مقاومت آن در برابر بیماری ها و آفات حشرات است. خوب است بدانید که متخصصان مقاومت بالای این نهال گردو در برابر آفات را ارزیابی کرده اند.
حداکثر عملکرد میوه در هکتار:
این نهال ها می توانند حدود 4 تا 5 تن در هکتار محصول داشته باشند.
شروع به ساختن کنید:
در سال دوم و سوم ، محصول شروع به باردهی کرد.
قدرت رشد درخت گردو توسرخ:
این نهال ها از شدت رشد نسبتاً متوسطی برخوردار هستند.
گونه های گرده افشانی:
ارقام چندلر و فرانکت برای گرده افشانی نهال گردو توسرخ مناسب هستند.
میزان آبیاری نهال گردو توسرخ:
نتایج این نهال ها به آبیاری معقول و منطقی احتیاج دارد ؛ به عنوان مثال برخی افراد تصور می کنند که هر 20 روز 20 لیتر برای آبیاری این نهال های گردو کافی است.
قیمت نهال گردوی قرمز:
هنگام بحث در مورد قیمت نهال های گردوی قرمز باید گفت که به دلیل نوسانات بازار نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول در نظر گرفت. با توجه به کیفیت شماره های گردو توسرخ ، می توان گفت که ارزش یک سرمایه گذاری کلان را دارند. خصوصیات گردو در این نهال ها آنها را مشتاق خرید این نهال می کند. با توجه به بازار معاملات نهال گردوی قرمز می توان به محبوبیت این نهال در بین باغداران پی برد.

گردو تو سرخ با مغز قرمز روشن با سایز متوسط به شدت مورد توجه و علاقه در بازار است.از طرف دیگر باردهی این رقم بسیار بالاست و برداشت در اواخر با عملکرد بالاهمراه دارد.مغز این گردو بسیار اسان از پوست جدا می شود.توجه داشته باشید که تنه ی نهال گردو سرخ ،نیز کمی به قرمز مایل است.

گردوی قرمز دیر گل بوده و مناسب منطقه های سردسیری کشورمان است.این گردو زود بازده و پایه کوتاه است و برای اولین بار نهالستان ارمین قاسمی تولید گردیده و امید است که با تکثیر این رقم بتوانیم به سمت پیشرفت کشاورزی کشورمان گامی برداشته باشیم.

نهال گردو تو سرخ پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو تو سرخ پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو تو سرخ پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو تو سرخ پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو تو سرخ پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو تو سرخ پیوندی
خرید: 09141811520
li>