خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو خوشه ای اسرائیلی

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی

با مشخصات خرید نهال گردو اسرائیلی آشنا هستید:
این گردو خوشه اسرائیلی را کشت کرده و بکارید ؛ این امر بهره وری اقتصادی و سودآوری خوبی را برای باغداران به ارمغان می آورد. با ما همراه باشید تا ویژگی های این تعداد را ذکر کنیم.
نهال گردو را می توان به عنوان یکی از درختان ارزشمند با بهره وری بالا و بهره وری اقتصادی دانست که می توان در ایران ، در میان سایر کشورها کاشت.
از بین ارقام نهال گردو ، خصوصیات و عملکرد هر رقم متفاوت است.می توان به نهال گردو خوشه اسرائیلی اشاره کرد که یکی از ارقام اقتصادی و مرغوب است که میوه ها بصورت دسته ای روی شاخه ها رشد می کنند.
دلیل اینکه گردو خوشه اسرائیلی این عدد نامیده می شود این است که در هر شاخه درخت گردو 5 تا 25 گردو به صورت خوشه ای رشد می کند.

به همین دلیل است که باغبانان از این نوع تنوع استقبال می کنند ، زیرا آنها می دانند که درختان گردوی اسرائیلی پس از چند سال از لحاظ اقتصادی بهره وری خوبی خواهند داشت. یکی از ویژگی های برجسته این رقم دیرگل این است که می تواند در برابر سرمای بهار مقاومت کند و گزینه مناسبی برای مناطق سردسیر است.
البته واریته های مختلف تحمل متفاوتی در برابر سرما ، خشکسالی و کمبود آب دارند ، به همین دلیل توصیه می شود باغداران قبل از خرید نهال گردو خوشه اسرائیلی قبل از خرید نهال گردو خوشه اسرائیلی ، هر نوع و سازگاری آن را با شرایط آب و هوایی محلی درک کنند تا در نهایت نهال بکارند. انتخاب کنید علاوه بر سازگاری ، عملکرد خوبی داشته باشید.
مغز گردو یک نوع مرغوب ، با طعم و مزه و کیفیت خوب ، با ارزش صادراتی است و از نوع بازار پسند است. به طور کلی ، باید اشاره کرد که مغز گردو یکی از مهمترین محصولات میوه خشک در جهان است و به عنوان "پادشاه خیرخواهی" شناخته می شود.
مشخصات و ویژگی های نهال گردو خوشه اسرائیلی:
نهال گردو خوشه اسرائیلی محصولاتی با ریشه کوتاه با عملکرد بسیار بالا است این یکی از مزایای بارز نهال گردوی اسرائیلی در مقایسه با انواع دیگر است. نهال گردوی اسرائیلی دیرتر از سایر ارقام شروع به شکوفایی می کند اما برعکس زودتر تولید می شود.
از نظر شکل گردو خوشه اسرائیلی ، برگهای سبز کشیده و میوه آن در مقایسه با سایر ارقام تقریباً بیضی متوسط ​​است ، نهال های گردو خوشه اسرائیلی برگهای زیادی دارند و برای مدت طولانی رشد می کنند.
گردو دارای دو پوسته است ، یكی پوسته سبز بیرونی است كه نسبتاً نرم است و در زمان بلوغ ترك می خورد و دیگری هسته است كه كمی سخت تر است ، اگرچه این پوسته سخت در انواع مختلف متفاوت است. در گردوی اسرائیلی ، این پوسته کاغذی بسیار نازک است.
هسته های گردو خوشه اسرائیلی خوراکی هستند و از انواع بسیار باکیفیت هستند که حاوی چربی زیادی هستند. نسبت مغز به پوست حدود 50٪ است. این نوع گردو دارای محتوای چربی هسته بالا و طعم بسیار خوبی است.
عمر اقتصادی درخت گردو خوشه اسرائیلی مانند انواع دیگر بالاست است و این یک گونه اقتصادی و تجاری با بازار فروش خوب است. البته باید توجه داشت که درخت گردو نیز دارای چوب بسیار گرانبهایی است که بسیار مورد احترام است.
نهال گردو خوشه اسرائیلی از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و بار سال به سال بیشتر می شود. باغبانان باید در خرید نهال از نهالستان معتبر احتیاط کنند. قیمت نهال ها به تعداد نهال هایی که قصد دارید خریداری کنید نیز بستگی دارد ، اگر تعداد نهال بیشتر باشد ، قیمت نهایی نهال گردو خوشه اسرائیلی مقرون به صرفه تر خواهد بود و شامل تخفیف نیز می شود.
زمان مناسب برای کاشت و برداشت نهال گردوی اسرائیلی:
اولین مرحله ، که می توان گفت مهمترین مرحله ، تهیه بستر مناسب برای رشد نهال است ، این کار با در نظر گرفتن خاک مناسب و کشاورزی اصولی انجام می شود.
مرحله دوم حفر یک عمق مناسب است در واقع هرچه نهال گردو عمیق تر باشد ، سیستم ریشه قویتر می شود. نهال گردوی اسرائیلی در طی مراحل رشد برگهای زیادی تولید می کند ، بنابراین باید به فاصله مناسب بین نهال نیز توجه کنید.
خاک مناسب برای رشد گونه های درخت گردو در گونه های گردو متفاوت است ، بنابراین بهترین نوع خاک برای رشد درخت گردو خاک ماسه ای و اسیدی در اسرائیل است. درجه حرارت. لطفا توجه داشته باشید که دمای بالا یا پایین بالاتر از -10 باعث آسیب جدی به بافت های نهال گردو خوشه اسرائیلی می شود. درخت گردو خوشه ای از درختان سبک شاد است.
نیاز آبیاری گردو خوشه اسرائیلی از فصلی به فصل دیگر متفاوت است ، بنابراین نهال ها در تابستان به آب بیشتری احتیاج دارند ، در حالی که برای تأمین این تقاضا به آب باران در زمستان و پاییز نیاز است.
لقاح این رقم باید از طریق آزمایش خاک انجام شود تا فقر خاک درک شود و نیازهای آن از طریق عناصر مفید تأمین شود. در واقع این خاک است که تغذیه اساسی گیاهچه ها را تعیین می کند. هرس درخت گردو خوشه اسرائیلی را می توان در پاییز و پس از برداشت نهایی محصول انجام داد. این عمل به از بین بردن شاخه های اضافی و رشد طبیعی جوانه های جدید کمک می کند.
مناسب ترین زمان برداشت گردو خوشه اسرائیلی است ؛ در سایر شرایط آب و هوایی ، ممکن است در اواخر سپتامبر فصل برداشت متفاوت باشد. لطفا توجه داشته باشید که آنچه در این مقاله ذکر شده است نکاتی است که باید از کاشت تا برداشت نهال گردو خوشه اسرائیلی رعایت شود این نوع توجه به شما امکان می دهد تا بالاخره یک محصول با کیفیت بالا داشته باشید.
همچنین توصیه می شود دیر یا زود گردو نچینید ، زیرا ممکن است از کیفیت مغز گردو کاسته شود. هسته ... گردو خوشه اسرائیلی ؛ وقتی بالغ می شود ترک می خورد و به راحتی می توانید درختان را از شاخه ها جدا کنید.

 گردو خوشه ای اسراییلی ۴۰ سال پیش توسط اسراعیلی ها به مرکز تحقیقات باغبانی کرج اورده شد و از انجا تکثیر یافت.این گردو در هر خوشه ی خود ۵ الی ۲۵ گردو دارد.زود بازده بودن این گردو و دیر گل بودن ان که مقاومت به مناطق سردسیری را دارد و پایه کوتاه بودن وباردهی جانبی و چربی این گردو که بیشتر از گردو های دیگر می باشد از خصوصیات بارز این گردو به شمار می اید.

گردو خوشه ای اسراییلی نسبت به گردو های دیگر میوه ی متوسط مایل به بیضی و مغز پر و سالم وپوست کاغذی و راحت کنده شدن پوسته از مغز را داراست.

باغداران عزیز توجه فرماییند عمر اقتصادی این گردو همانند گردو های دیگر می باشد .و ضمنا این گردو بسیار تجاری و پر بازده می باشد.

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای اسرائیلی
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای اسرائیلی
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای اسرائیلی
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای اسرائیلی
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای اسرائیلی
خرید: 09141811520
li>