خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر

نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر

نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر

نهال گردو خوشه ای فرانسه نهال گردوی پاکوتاه است. بلندترین درخت می تواند به 6 تا 7 متر ارتفاع برسد. درختان گردو نتیجه خوبی می دهند اگر می خواهید گردو پرورش دهید پیشنهاد می کنیم نهال های گردو را که بصورت خوشه ای رشد می کنند بخرید.
کشور سازنده: فرانسه
انواع گرده افشانی شده: هارتلی ، پالیز و پدرو
درصد چربی: زیاد است
فاصله کاشت: 6 * 7
زندگی اقتصادی: بیش از 100 سال
تحمل به خشکی: تحمل به خشکی
چرخه آبیاری: 10 روز 20 لیتر
شدت رشد درخت: متوسط ​​و کوتاه
حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 7 نان
شکل میوه: تخم مرغ بزرگ
پوست ضخیم: پوست نازک
چوب آسان از روکش جدا می شود: جدا کردن آن آسان است
رنگ آجیل: رنگ سفید
شروع تولید: سال اول
وزن میوه منفرد: وزن یک میوه 11.5 گرم است
ارتفاع: 500 تا 1500 متر از سطح دریا
نهال گردو خوشه ای فرانسه:
نهال گردوی خوشه ای فرانسوی ، مغز گردو سرشار از امگا 3 است و از غذاهای مغزدار محسوب می شود. علاوه بر ویژگی های دیگر گردو ، حاوی مقدار زیادی پروتئین ، فیبر ، ویتامین های E و B ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مانند منگنز ، روی و مس است. به دلیل ارزش غذایی بالای گردو ، تولید و فروش گردو و نهال آنها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.
اگر قصد پرورش گردو را دارید ، توصیه می کنیم که نهال گردوی بوته ای را بصورت آنلاین خریداری کنید. با مطالعه این مقاله در مورد معرفی نهال گردوی خوشه ای فرانسه می توانید اطلاعات جامعی در مورد این نهال فرانسوی بدست آورید. در زیر ، ویژگی های این نهال ها را مطالعه خواهیم کرد. در آخر ، ما همچنین نکاتی در مورد قیمت فروش نهال گردوی خوشه ای فرانسه ارائه خواهیم داد.
ویژگی های نهال گردو خوشه ای فرانسه:
نهال گردوی خوشه ای یکی از برترین انواع گردو است که مورد توجه باغداران و گردو کاران قرار دارد. هنگام خرید نهال گردو خوشه ای فرانسه ، شرایط آب و هوایی بسیار مهم است ؛ بهترین مناطق برای کاشت این نهال مناطق سردسیری است. این نهال ها باید در مناطق سردسیر کاشته شوند.
مشخصات نهال گردو خوشه ای فرانسوی:
با توجه به خصوصیات نهال های گردوی بوته ای رشد گردو ، میوه این نهال برای تهیه آجیل نیز مناسب است. برای برداشت یک محصول خوب ، گردو باید به مدت چند هفته در معرض دمای حدود 30 درجه سانتیگراد قرار گیرد. اما لطفا توجه داشته باشید که دمای بالاتر از 45 درجه برای گردو مضر است و آنها را خشک می کند.
کود درختان گردوی خوشه ای کمپوست دام است و مقدار استاندارد آن 5 تن در هکتار است.
الزامات تحمل به سرما: جوانه های گردو می توانند در دمای زیر 7 درجه به مدت 700-1500 ساعت و حداکثر تحمل -11 درجه را تحمل کنند.
فاصله کاشت نهال گردو خوشه ای فرانسه:
برای اینکه نهال گردو عملکرد بهینه داشته باشد ، باید هنگام کاشت نهال فاصله حداقل 6 تا 7 متر رعایت شود. در این حالت ، هر درخت گردو می تواند سالانه حدود 40 کیلوگرم گردوی خشک تولید کند ؛ علاوه بر این ، باغداران نباید از اصلاح درختان خوشه گردو غافل شوند!
کشور تولید نهال گردو خوشه ای فرانسه:
کشور سازنده این نهال ها یا به عبارتی اولین مرکز فروش نهال های خوشه ای گردو فرانسه بود.
درصد چربی:
نهال های گردوی پیوندی شده دارای محتوای چربی زیادی در میوه هستند. باید بدانید که گردوی این نهال ها حاوی مقدار زیادی امگا 3 است.
شکل گردو:
میوه های مختلف گونه های درخت گردو خوشه ای ، سنگین و تقریباً بیضوی بوده و دارای ارزش غذایی بالایی هستند. این گردوها پوست سفید و رنگی نیز دارند.
ضخامت روکش:
یکی از ویژگی های گردو خوشه ای فرانسه این است که با پوست نازکی از مغز گردو پوشانده شده است.
حداکثر ارتفاع درخت گردو خوشه ای فرانسه:
نهال های گردو خوشه ای فرانسه کوتاه و کوچک هستند. ارتفاع درخت گردو جمع شده کم است و ارتفاع درخت گردو از این رقم می تواند به 5 تا 6 متر برسد.
فقط از این طریق می توان رشد خوبی داشت و میوه داد.
همچنین خوب است بدانید که درخت گردو خوشه ای فرانسه یک درخت دیرگل و زودرس است.
تحمل به خشکی:
خوب است بدانید که این نهال ها به خشکی مقاوم هستند ، به عبارت دیگر ، در برابر کمبود آب مقاوم هستند. همانطور که می دانید هنگام آبیاری این نهال ها نباید این عملکرد را نادیده گرفت.
نهال گردو خوشه ای فرانسه باید خنک شود:
جوانه های گل نهال گردو باید حدود 700 تا 1500 ساعت در محیط سرد زیر 7 درجه نگهداری شود تا در بهار شکوفا شود. این نهال در زمستان نیز تا منفی 11 درجه تحمل سرما دارد.
جدا کردن مغز از روکش آسان است:
هسته های این نهال ها به راحتی و بدون درد از روکش خارج می شوند ؛ به عبارت دیگر ، درصد چسبندگی هسته به روکش ضعیف است و این باعث می شود هسته و روکش راحت تر باشد.
زندگی اقتصادی نهال گردو خوشه ای فرانسه:
عمر مفید اقتصادی این نوع نهال گردو بیش از 100 سال است.
رنگ گردو:
میوه های نهال گردو خوشه ای فرانسه میوه های سفید با هسته های سفید غنی است.
وزن گردو:
وزن میوه و پوست این نهال تقریباً 5/11 گرم است.
بالاتر از سطح دریا:
نهال گردو خوشه ای فرانسه برای کاشت در ارتفاع 500 تا 1500 متر مناسب است. باید بدانید که در ارتفاعات بالاتر ، عملکرد آن کاهش می یابد ؛ بنابراین برای داشتن بهترین گردوی نهالستان ، باید به ارتفاع کاشت نهال توجه کنید.
مقاومت در برابر حشرات:
از ویژگیهای مهم نهالهای گردو خوشه ای فرانسه مقاومت در برابر آفات و بیماریهاست ؛ اما این نهالها بسیار در معرض پژمردگی فوزاریوم هستند. پس از خرید نهال گردو خوشه ای فرانسه ، اسپری و اصلاح درختان را فراموش نکنید. همچنین می توانید سم این نهال ها را از فروش نهال های خوشه ای گردو تهیه کنید.
حداکثر عملکرد میوه در هکتار:
با توجه به تولید آن ، فروش نهال گردو خوشه ای فرانسه درآمد قابل توجهی را برای تولیدکنندگان به ارمغان آورده است. درختان گردوی خوشه ای فرانسوی در گروه های 10 تا 12 تایی نتیجه می گیرند که در انتهای هر شاخه گردو قرار دارد. میزان باردهی درختان گردوی خوشه ای از سایر ارقام بیشتر است. این نهال ها می توانند تا 7 تن در هکتار تولید کنند.
تولید نهال گردو خوشه ای فرانسه آغاز شد:
عملکرد نهال گردو خوشه ای فرانسه حتی در سال اول نیز خوب است.
شدت رشد درخت:
خوب است بدانید که ظرفیت رشد نهال گردو خوشه ای فرانسه تقریباً متوسط ​​است.
گونه های گرده افشانی:
با توجه به فاصله زمانی بین باز شدن گلهای نر و ماده ، این رقم برای گرده افشانی نیاز به نهال هایی مانند هارتلی ، پالیز و پدرو دارد.
میزان آبیاری نهال گردو خوشه ای فرانسه:
آبیاری نهال های خوشه ای گردو از دیگر موارد مهم و ضروری است و بی احتیاطی منجر به خشکی یا کاهش نتایج می شود. به طور کلی ، در ماه های گرم سال مانند تابستان و اکتبر ، آبیاری نهال گردو هر هفته خوب است.
در بهار هر 10 روز یکبار آبیاری درختان و نهال های گردو توصیه می شود. در نیمه دوم سال ، بسته به آب و هوا ، ممکن است نیازی به آبیاری نباشد ، یا ممکن است هر 10 روز یکبار آبیاری انجام شود. با خرید نهال گردوی خوشه ای فرانسوی از نهالستان رویال نهال ، اطلاعات کاشت و نهال آبیاری کافی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
نهال گردوی خوشه ای بخرید:
خرید نهال گردو خوشه ای فرانسه در واقع سرمایه گذاری خوبی است ؛ بنابراین خرید نهال گردو خوشه ای فرانسه یکی از اولین کارها برای بسیاری از باغداران است.
قیمت نهال گردو خوشه ای فرانسه به دلیل ویژگی های خاص آن از سایر نهال های گردو بالاتر است. برای خرید نهال گردو با قیمت مناسب و کیفیت خوب می توانید به نهالستان رویال نهال آرمین قاسمی مراجعه کنید. لازم به ذکر است که قیمت روز نهال گردوی بوته ای فرانسوی را می توانید در وب سایت پالیز گردو مشاهده کنید.
خرید نهال گردو از نهالستان گردوی رویال نهال معمولاً با کمترین قیمت انجام می شود ؛ در این گردو در سطح نهالستان می توانید نهال گردوی فارنور ، نهال گردو چندلر و سایر محصولات را نیز خریداری کنید.

 گردو خوشه ای فرانسه از نوع رقم هایی است که برای مناطقی که سرمای زیاد دارند توصیه می شود.منشا بهترین گردو های خوشه ایکه از نظر عملکرد ودرشتی بالایی دارند فرانسه می باشد.بیشتر ارقام خوشه ای با باردهی ریز و متوسط همراه است در حالیکه گردو خوشه ای فرانسه باردهی درشت دارد.

این رقم به انتهای شاخه ها بصورت جانبی ظاهر می گردد و تعداد خوشه های این گردو ۱۰ – ۱۵ عدد می باشد.درختان این رقم پایه کوتاه بوده و از سال اول باردهی خود را شروع می کنند.از نظر سایز باردهی این گردو بسیار درشت و پوستی نسبتا نازک دارد.چربی این گردو نسبتا زیاد است.

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
li>