خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر

نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر

نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر

 گردو ژنوتیپ برتر رویال سال یار نیستند که هر ساله بار شوند ، آنها هر ساله میوه می دهند. در هر قسمت 5 تا 40 گردو وجود دارد که بزرگ و قابل فروش است. هیچ گردویی خالی نیست ، برخلاف گردوی خوشه ای ، همه گردوها پر از آجیل و سالم است. درخت پایه کوتاه است ، مانند یک چتر بزرگ کم ، باعث افزایش تولید گردو می شود. از طرف دیگر ، گردو نیز چیده می شود. بسیار ساده است .
گردو ژنوتیپ برتر رویال گردو در برابر بیماری های مختلف و آفات حشرات بسیار مقاوم است ، در مقایسه با سایر گردوها ، این نوع گردو از مقاومت به خشکی بالایی برخوردار است ، در مناطق خشک و کم آب ، درختان این گونه به آرامی رشد می کنند و نمی میرند. پوست گردوی ژنوتیپ برتر رویال نازک است و مغز گردو به راحتی از پوسته جدا می شود. درختان گردو ژنوتیپ برتر رویال از سال اول شروع به باردهی می کنند. یکی از ویژگی های برجسته گردوی ژنوتیپ برتر رویال گلدهی دیررس آن است. گردوی ژنوتیپ برتر رویال مانند گردوی چندلر 25 روز دیرتر از سایر گردوها شکوفه می دهد ، در واقع گردوی ژنوتیپ برتر رویال بهترین واریته برای مناطق بهاری سرد است.
گردو ژنوتیپ برتر رویال در سردترین مناطق کشور مانند آذربایجان ، کردستان ، مشهد ، خرم آباد ، لرستان و ... قابل کشت است.
گردو ژنوتیپ برتر رویال برای اولین بار در باغ اختصاصی آرمین قاسمی در آذربایجان غربی تولید می شود. و به نام مهندس آرمین قاسمی ثبت شده است. علاوه بر این ، در سال 1390 ، مقامات ملی نمونه های گردو را به نام آن ثبت کردند.
نمونه کار:
پروژه ساخت گردو ژنوتیپ برتر رویال از آذربایجان غربی به عنوان باغ نمونه روستایی شماره 1 ثبت شده است
توجه داشته باشید که این تصویر با نام آرمین قاسمی ثبت شده است ، لازم به ذکر است که باغبانان عزیز می توانند قبل از خرید از باغ نمونه ای در کشوری که متعلق به نهال های ژنوتیپ رویال قاسمی است بازدید کرده و سپس نهال آنها را خریداری نمایید.
ما افتخار می کنیم که این تعداد توسط جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی به عنوان باغ گردو کشور ثبت شده است. ما توانسته ایم گامی در جهت پیشرفت کشور برداریم.
توجه داشته باشید که این عکس به نام آرمین قاسمی ثبت شده است ، درغیر اینصورت در تصویر بالا موجود نیست. //////// گردو رویال ژنوتیپ ، مانند سایر انواع این رقم ، کاملاً اختصاصی است و نهال سلطنتی در سطح نهالستان تولید می کند. / اواخر دوره گلدهی ، اواخر دوره برگ ، سرمای شدید و مقاومت در برابر سرما. / از خصوصیات خود گرده افشانی برخوردار است که باعث باروری و جانبی بیشتر این نهال ها می شود. جانبی شدن ، آپومیکسی. / از سال اول و سال اول کشت ، میوه های آن منجر به تجاری شدن و بهره وری بالای باغ در مدت زمان کوتاه شده است. / اگرچه میوه ها و میوه های جانبی زیادی دارد ، میوه های تولید شده صاف ، سالم ، پرچرب و خوشمزه هستند و دارای 65٪ هسته کل میوه هستند. / درخت پایه کوتاه و الگوی رشد گسترده است ، می توان در نظر گرفت که فاصله کاشت 7 - 6 است که باعث افزایش تراکم کشت و درجه تجاری سازی باغ می شود. / برخلاف ارقام تجاری جهانی مانند چندلر و فارنور ، اوایل پاییز است
درخت پایه کوتاه و حالت رشد گسترده است. یک فاصله کاشت 6 × 7 را می توان در نظر گرفت که باعث افزایش تراکم کشت و درجه تجاری سازی باغ می شود. / برخلاف انواع تجاری جهانی مانند چندلر و فارنور ، اوایل پاییز است. / مقاوم در برابر آفات و بیماری ها. / باغ خانه این ژنوتیپ عنوان تظاهرات ملی را از آن خود کرد
خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر رویال سال به سال نامساعد است و هر ساله به بار می نشیند. در هر بخش 5 تا 40 عدد گردوی بزرگ برای فروش موجود است. هیچ گردویی خالی نیست ، برخلاف گردو ، همه گردوها پر از مغز و سالم هستند. درخت پایه کوچک است

گردو ژنوتیپ برتر رویال سال یار نیست و هر سال بار می دهد.در هر بند ۵ الی ۴۰ عدد گردو با سایز درشت و بازار پسند می باشد.هیچ کدام از گردو ها پوچ نیست و برخلاف گردوهای خوشه ای تمام گردو ها پر مغز وسالم می باشد.اندازه درخت پایه کوتاه می باشد که مانندچتری وسیع با ارتفاع کم که سبب افزایش باردهی گردو و از طرف دیگر چیدن گردو بسیار ساده است.

گردو ژنوتیپ برتر رویال گردو از مقاومت بالایی به انواع بیماری ها و آفات دارد.مقاومت بسیار زیادی در مقایسه با گردوهای دیگر تحمل خشکی بالایی در این گردو دیده می شود در مناطق خشک و کم آب درختان ای نژاد رشد کندی پیدا می کنند و خشک نمی شوند. گردو ژنوتیپ برتر رویال پوست نازکی دارد و مغز گردو به راحتی از پوسته جدا می شود.درختان گردو ژنوتیپ برتر رویال از سال اول به بار می نشیند.از ویژگی های بارز گردو ژنوتیپ برتر رویال دیر گل بودن ان است. گردو ژنوتیپ برتر رویال مانند گردو چندلر ۲۵ روز دیرتر از سایر گردوها گل باز میکند در واقع برای مناطقی که سرمای بهاره دارد گردو ژنوتیپ برتر رویال بهترین رقم می باشد.میزان باردهی گردو ژنوتیپ برتر رویال در ۵ سالگی هکتاری به ۱۵ تن می رسد.در واقع ۲برابر گردو های خارجی.

گردو ژنوتیپ برتر رویال در سردترین منطقه کشور مانند آذربایجان ؛ کردستان ؛ مشهد ؛ خرم آباد ؛لرستان و ... قابل کشت می باشد.

گردو ژنوتیپ برتر رویال در باغ شخصی مهندس آرمین قاسمی در آذربایجان غربی برای اولین بار تولید گردیده است. و به نام مهندس آرمین قاسمی ثبت گردیده است. و همچنین در سال ۱۳۹۰ مقام کشوری گردو کار نمونه را به نام خود ثبت گردیده است.

نمونه کار:

از پروژه ی احداثی گردو ژنوتیپ برتر رویال در آذربایجان غربی که مقام اول باغ نمونه کشوری را به خود ثبت گردیده

توجه داشته باشید که این رقم به نام آرمین قاسمی ثبت گردیده است است.می توان اشاره کرد باغداران عزیز می توانند قبل از خرید خود اقدام به بازدید باغ نمونه کشوری که از نهالهای ژنوتیپ رویال قاسمی می باشد و بعدآ اقدام به خرید نهال خود نمایند.

مفتخریم که این رقم ثبت شده که توسط جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی به عنوان باغ گردو نمونه کشوری ثبت گردیده است.توانسته ایم در راستای پیشرفت کشور قامی برداشته باشیم .

توجه داشته باشین که این رقم به نام ارمین قاسمی ثبت گردیده است در غیر این صورت به رقم فوق شامل نمی شود. //////// گردو ژنوتیپ رویال ، مثل سایر ارقام این واریته کاملا اختصاصی و تولید نهالستان رویال نهال میباشد. / بسیار دیر گل ده و دیر برگ ده میباشد که این خصوصیت باعث ایجاد مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان میشود ، شاتون دهی و جوانه دهی مجدد این نهال پس از سرما سبب حفظ محصول میشود. / دارای خصوصیت خودگرده افشانی میباشد که این امر باعث پربار بودن و باردهی جانبی این نهال میشود. لترال دهی ، آپومیکسی. / از سال های اول و نخست کشت باردهی دارد که در کوتاه مدت باعث تجاری شدن و بهره وری بالای باغات میشود. / در حالی که بسیار پربار است و باردهی جانبی دارد ، میوه بدست آمده یکدست ، سالم ، پرچرب و خوش طعم میشود و دارای ۶۵ درصد مغز نسبت به کل میوه است. / درخت پایه کوتاه میباشد و دارای الگوی رشد گستره است که این ویژگی باعث میشود که فاصله کشت نهال ۶ در ۷ در نظر گرفته شود که سبب بالا رفتن تراکم کشت و تجاری شدن باغ میشود. / بر خلاف ارقام تجاری جهانی مانند چندلر و فرنور زود خزان میباشد. / درخت پایه کوتاه میباشد و دارای الگوی رشد گستره است که این ویژگی باعث میشود که فاصله کشت نهال ۶ در ۷ در نظر گرفته شود که سبب بالا رفتن تراکم کشت و تجاری شدن باغ میشود. / بر خلاف ارقام تجاری جهانی مانند چندلر و فرنور زود خزان میباشد. / در برابر آفات و بیماری ها مقاوم میباشد. / باغ مادری این ژنوتیپ عنوان نمونه کشوری را کسب کرده است.

نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو آرمین قاسمی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
li>