خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو سانلند پیوندی

نهال گردو سانلند پیوندی

نهال گردو سانلند پیوندی

 نهال گردو سانلند یکی از انواع اولیه گردو است که از کالیفرنیا منشا گرفته است ؛ این تصویر یکی دیگر از محصولات با کیفیت بالا نهالستان Royal گردو سانلند مشخصات نهال را نشان می دهد:
نهال های گردو سانلند (Sanglan Walnut) گونه های بومی کالیفرنیا هستند. برگ ها زود رشد می کنند و دیررس می رسند. آنها نهال هایی هستند که در این مجموعه فروخته می شوند.
در این مقاله با مشخصات نهال گردو سانلند و نحوه خرید نهال گردو بیشتر آشنا خواهید شد.
توجه: نهال های گردو سانلند به دلیل برگهای زودرس نسبت به پژمردگی فوزاریوم در بهار بسیار حساس هستند ، بنابراین کاملاً نامناسب هستند و استفاده از آنها در مناطقی که باران مداوم و آب و هوای مرطوب دارند توصیه نمی شود.
بهترین رقم گرده افشانی این رقم ، نهال گردوی چیکو است که از نظر عملکرد و عملکرد غنی از دانه های سبک و رنگ های زیاد است ؛ علاوه بر این ، 80٪ جوانه های تولید مثل به صورت افقی تشکیل می شود ؛ عمر اقتصادی نهال های گردو سانلند بیش از 100 است گیاهان
توجه: میانگین وزن این مغز گردو 9/9 گرم ، درصد مغز ، 58 درصد رطوبت و عوامل اقلیمی و محیطی مناسب برای رشد نهال گردو سانلند است
هنگام انتخاب کاشت نهال گردو در یک منطقه ، به خصوصیات و مشخصات ارقام مورد نیاز و شرایط آب و هوایی منطقه توجه کنید ، زیرا اگر ارقام انتخاب شده با شرایط منطقه کاشت سازگار نباشد ، محصول خوبی تولید نخواهند کرد میوه ها
نهال گردو سانلند گونه ای بسیار زود برگ است و به دلیل داشتن این ویژگی ، نسبت به بیماری ها بسیار حساس است ؛ بنابراین باید از پرورش این رقم در آب و هوای بارانی و مرطوب خودداری شود.
توجه: ممکن است باکتریهایی که باعث پژمردگی گردو می شوند به تمام قسمتهای برگ حمله کرده و آنها را آلوده کنند.
نهال گردو سانلند باید خنک شود:
نهال های گردو سانلند باید حدود 700 ساعت دوره خنک سازی را در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد در پاییز و زمستان سپری کنند.
مناطقی که زمستان سرد دارند بهترین مکان برای کاشت نهال گردو هستند زیرا در صورت تأمین نیاز سرما میوه می دهند.
بافت خاک مناسب

زمین قابل کشت عمیق با حداقل عمق 1.5 متر و زهکشی مناسب بهترین انتخاب برای کاشت گردو است ؛ نهال های گردو ریشه های گسترده و عمیقی دارند و خاک حاصلخیز برای کاشت نهال گردو مناسب است.
بافت لوم مخلوطی از 40٪ شن ، 40٪ سیلت و 20٪ خاک رس است که می تواند از طریق زهکشی مطلوب از رکود آب و پوسیدگی ریشه جلوگیری کند.
آب مورد نیاز برای آبیاری:
میزان تقاضای آب درختان گردو با توجه به ویژگی های منطقه احداث باغ ، ویژگی های آب و هوایی و سن درختان تعیین می شود ؛ به طور متوسط ​​این مقدار 1000 تا 7000 متر مکعب در هکتار تخمین زده می شود.
اگر نهال گردو در مناطقی با سفره های زیرزمینی آب زیاد کاشته شود ، آسیب می بیند ، بنابراین در این مناطق به عمق زهکشی حداقل 3 متر نیاز است.
فاصله و حالت کاشت نهال گردو سانلند:
نهال گردو سانلند از انواع پیوند یافته اصلاح شده ، کاشت انواع گردوی پیوندی ، فاصله کاشت حدود 777 یا 888 است ؛ پس از این فاصله ، یک سوراخ در حدود 1 متر در مارک حفر کنید ، و سپس نهال ها را بکارید.
توجه: نهال های پیوندی به گونه ای کاشته می شوند که محل پیوند آنها در خارج از خاک و در جهت باد باشد.
بیماری های درخت گردو و آفات حشرات:
بیماری های مهم:
بیماری هایی مانند آنتراكنوز ، پوسیدگی تاج ریشه ، بیماری تاج سفید و پژمردگی گردو از شایع ترین بیماری ها در مناطق تولید گردو هستند.
نهال های گردو سانلند به دلیل برگهای اولیه بسیار حساس به پژمردگی گردو هستند ؛ به این بیماری میکوز گردو ، پوسیدگی مغز گردو و سوختگی باکتریایی گردو نیز گفته می شود.
باکتری های بیماری زا این بیماری می توانند به تمام قسمت های برگ حمله کرده و آنها را آلوده کنند.هیچ عامل طبیعی وجود ندارد که باعث ایجاد عفونت شود مانند باران و رطوبت طولانی مدت.
توجه: این بیماری برای اولین بار در سال 2004 در مناطق مختلف کشور مشاهده شد و گزارش شد ، از جمله: تهران ، مازندران ، گیلان ، همدان ، استان مرکزی و اردبیل.
مبارزه با این بیماری با پاشش یک دوز مشخص حاصل می شود.
آفات شایع و مضر:
آفات مهم و رایج در درختان گردو عبارتند از: پروانه یا افسنطین (مضرترین آفت موجود در گردو) ، اشکالات سیب ، اشکالات گردو ، زنبورها ، شته های گردو ، مگس های پوست گردو و کنه های زگیل برگ گردو
هرس درخت گردو:
عملیات هرس شامل بریدن و از بین بردن شاخه های آسیب دیده ، بیمار ، خشک و بیش از حد برای به دست آوردن محصولات با کیفیت ، نور و هوا کافی برای رسیدن به شاخه ها و ترتیب شکل ظاهری درختان است.
هرس در دو مرحله انجام می شود:
1. مرحله اول: شکل کلی ایجاد درخت
2. مرحله دوم: شاخه های اضافی را قطع کنید
توجه: درختان گردو در مناطق سردسیر ، معمولاً بین مارس تا آوریل ، هرس می شوند.
نهال گردو سانلند را بخرید:
نهالستان رویال نهال با مدیریت آرمین قاسمی بیش از 30 سال فعالیت در زمینه تولید نهال دارد و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار باغبانان و مشتریان عزیز قرار می دهد.
این مجموعه به طور مستقیم تمام محصولات خود و همچنین گواهی های بهداشتی ، کارت های شناسایی و مجوزهای رسمی را به فروش می رساند.
برای تهیه محصولات مورد نظر خود ، درک قیمت ، شرایط و امکانات فروش ، لطفا با ما تماس بگیرید.

سانلند یک نوع گردوی با برگ های زود رشد و با ریزش دیر می باشد و دارای وزنی در حدود متوسط ۱۰.۴ گرم می باشد.مانند محصولات زود برگ ده دیگر در کالیفرنیا، این درخت بشدت به میزان رطوبت یا نواحی بارانی حساس می باشد.سانلند یک درخت با گردوهای روشن بوده و دارای گل های زیبا می باشد.

عمر اقتصادی :بیش از ۱۰۰ سال

تحمل خشکی : متحمل ابیاری :۲۰ لیتر در ۲۰ روز

وزن میوه ۱۳

وزن مغز میوه :۶

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو سانلند پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو سانلند پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو سانلند پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو سانلند پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو سانلند پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو سانلند پیوندی
خرید: 09141811520
li>