خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر

نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر

نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر

نهال گردو شیلی از شیلی وارد می شود و در برخی از مناطق کشور در سطح نهالستان از جمله نهال بنفش نهالستان کاشته می شود. قبل از خرید نهال گردو ، باید با انواع نهال گردو آشنا شوید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
در این مقاله شما را با مزایای خرید نهال گردو شیلی و قیمت نهال گردو شیلی آشنا خواهیم کرد ، پس تا انتها با ما همراه باشید.
گردو شیلی چیست | مشخصات گردوی شیلی:
گردو شیلی نوعی گردو با پوست کاغذ است پوسته آن بسیار نازک است و مغز گردو آن به راحتی قابل مشاهده است.
گردو شیلی ظاهری بیضی دارد و اگرچه رقم پوست کاغذی است اما مقاومت آن بسیار زیاد است. دلیل اصلی محبوبیت گردوی شیلی کیفیت بالای هسته آن در مقایسه با سایر انواع گردو است.
جالب است که در 100٪ گردو ، 85٪ هسته آن است. عنوان اصلی گردو شیلی بیشترین مقدار گردوی کاغذی است.
مشخصات نهال گردو شیلی:
نهال های گردو شیلی برای اولین بار از شیلی به کشور من وارد می شوند ، آنها یکی از انواع اصلاح شده ژنتیکی گردو هستند ، دقیقاً مانند گردوهای ژنوتیپ بنفش عالی. شیلی مانند ایران یکی از قوی ترین کشورهای تولید کننده گردو است و بسیاری از انواع پیشرفته گردو در این کشور کشت می شود.
جوانه های نهال گردوی شیلی برای رشد در شرایط سرد زیر 7 درجه سانتیگراد به 700 تا 500 ساعت زمان نیاز دارند و تا 11- درجه را تحمل می کنند.
نرخ بازگشت گردو شیلی:
نهال های گردوی شیلی نیز به سرعت میوه می دهند که از این لحاظ از نظر اقتصادی امکان پذیر است. نتایج اقتصادی این رقم از سال 5 پس از ثابت شدن نهال شروع می شود ، در حالی که نتایج اقتصادی سایر ارقام گردو به جای بذر به صورت بذر انجام می شود که معمولاً از سال 9 شروع می شود.
توجه: گردوی شیلی به دلیل مقاومت خوب و زیاد در برابر سرما بهاره و مقاومت در برابر بیماری بسیار جالب توجه است ، بنابراین باغداران سراسر دنیا آن را دوست دارند.
انواع نهال گردو شیلی:
شیلی ارقام مختلف و انواع گردو با کیفیت دارد. نهال انواع آن در درجه نهالستان کشور من است. این ارقام عبارتند از:
1. نهال گردو چندلر شیلی
2. نهال گردوی شیلی
3. نهال گردوی شیلی
نهال گردوی خوشه ای شیلی:
گردوی بوته ای شیلی یکی از بهترین انواع گردو است که از شیلی وارد می شود. این رقم همچنین یک نوع ترکیبی با عملکرد نسبتاً زیاد است. از ویژگی های خوب گردوی شیلی عملکرد سریع و مغز زیاد آن است.
نهال گردو شیلی را در باغ بکارید:
بیشتر باغ های موجود گردو در کشور ما مشکلات زیادی دارند ، زیرا بسیاری از باغداران اطلاعات کافی در مورد شرایط کاشت هر نوع گردو ، به ویژه گردوی وارداتی مانند گردو شیلی ندارند.
این نوع مشکلات در باغهایی که قبلاً کار می کردید بیشتر دیده می شود. معمولاً این باغات که گردوی شیلی می کارند با مشکلاتی مانند آبیاری سنتی ، شیوع آفات و بیماری ها ، عملکرد پایین دانه ، گیاهان پیوندی و کیفیت پایین محصول روبرو هستند.
مشکلات فوق الذکر باعث شده است که متوسط ​​میزان تولید گردوی ایرانی به 1.5 تا 2 تن در هکتار برسد ، در حالی که میانگین تولید گردو در کشورهای پیشرو حدود 5 تا 10 تن در هکتار است.
بنابراین ، توصیه می کنیم اگر قصد کاشت و پرورش نهال گردو شیلی را دارید ، حتماً با یک مهندس کشاورزی باتجربه مشورت کنید تا بیشترین عملکرد و سود را برای محصولات خود کسب کنید. با انجام این کار ، علاوه بر کسب سود قابل توجه ، می توانید به توسعه عملکرد کشاورزی کشور در بخش گردو نیز کمک کنید.
قیمت نهال گردو شیلی قیمت نهال گردو شیلی:
تمام ارقام گردو موجود و کاشته شده در نهالستان رویال نهال دارای گواهینامه ، کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند ؛ برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت نهال و گردوی شیلی ، لطفاً با شماره تماس ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمای شما را ارائه دهند .
عمده فروشی نهال گردو شیلی:
به دلیل کیفیت عالی گردو شیلی ، سالانه تعداد زیادی گردو از شیلی وارد می شود. اما با توسعه کاشت و پرورش نهال گردو شیلی ، می توان هزینه واردات را کاهش داد. در عوض ، کشور این نوع گردوها را در نهال رویال نهالستان. مراکز معتبر نهال گردوی شیلی را با گواهینامه خریداری می کنند.
نهال گردو شیلی را بخرید:
نهالستان رویال نهال آرمین قاسمی یکی از بهترین نهالستان ها در ایران است و مرکز خرید و فروش نهال گردو شیلی است. خرید نهال گردو شیلی با شناسنامه و گواهی بهداشت تحت نظارت برترین مهندسان جهاد کشاورزی و کلینیک حفاظت گیاهان نهالستان آرمین قاسمی انجام شد.

 گردو شیلی از بهترین گردو های نهالستان مهندس ارمین قاسمی می باشد این گردو برای اولین بار در ایران در نهالستان مهندس ارمین قاسمی هر ساله به تعداد محدودی تولید می گردد.

گردو شیلی به دلبل کیفیت مغز و عملکرد بسیار بالا و دیرگل بودن و باردهی از سال اول به عنوان بهترین گردو بعد از گردو چندلر در نهالستان مهندس ارمین قاسمی معرفی شده است.

گردو شیلی بسیار پوست کاغذی بوده طوری که مغز گردو از پوشش چوبی ان دیده می شود.۸۵%این گردو مغز می باشد.که در دنیا کاغذی ترین گردو معرفی شده است.این گردو بیضی بوده ومقاومت بسیار زیاد این گردو به سرما و کاغذی بودن ش ان را متمایز و منحصر به فرد کرده است.

باغ مادری این گردو در نهالستان قاسمی موجود می باشدباغداران عزیز قبل از خرید می توانند از باغ مادری بازدی کرده بعدا اقدام به خرید نمایند.

توجه: تنها گردو یی که مغز ان از پوشش چوبی دیده می شود و ۸۵%ان مغز می باشد.

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
li>