خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو فرانکت پیوندی

نهال گردو فرانکت پیوندی

نهال گردو فرانکت پیوندی

 معرفی و خرید نهال گردو فرانکت:
معرفی حرفه ای گردو فرانکت ؛ در این مقاله سعی داریم شما را با محصولات شناخته شده و با کیفیت بیشتر آشنا کنیم. به ما بپیوند. نهال گردو فرانکت ؛ یکی از درختان گرانبهایی است که توسط بیشتر باغبانان کاشته شده است. اما باید توجه داشت که صرف علاقه و ارزشمند بودن در کاشت نهال گردو نمی تواند آماده کاشت چنین محصولاتی شود ، زیرا نهال گردو نیاز به توجه و دقت ویژه ای دارد و باید رعایت شود.
اساسی ترین نکته قبل از ایجاد مهد کودک گردو فرانکت توجه به انواع مختلف است. انواع مختلفی از گردو وجود دارد. هر رقم دارای ویژگی ها و ویژگی های مختلف است. کاشت و پرورش به شرایط مناسب نیاز دارد ، زیرا برخی از انواع برای مناطق سردسیر مناسب هستند دوره گلدهی آنها ، و برخی از انواع دارای دوره گلدهی طولانی تر هستند ، باید توجه داشته باشید که از سرما در بهار جلوگیری کنید.
یا برخی از ارقام با عملکرد و عملکرد خوب خوب هستند ، اما برخی از ارقام عملکرد ضعیفی دارند ، بنابراین قبل از خرید نهال گردو فرانکت ، باغداران باید انواع آنها را بشناسند و سپس برای نهال های گردو Frankert اقدام کنند.
لازم به ذکر است که گردو فرانکت در تابستان و زمستان به گرما و سرما بسیار حساس است ، بنابراین درختان در طول خواب زمستانی می توانند تا دمای 11- درجه سانتیگراد را تحمل کنند ، اما سرمای شدید در بهار تأثیر زیادی بر شاخه ها و ریشه دارد. نهال ها به شدت آسیب دیدند. علاوه بر این ، برخی از نهال های گردو ممکن است به دلیل سرما در پاییز آسیب ببینند.
به عنوان مثال ، ما به یکی از انواع گردو مراجعه می کنیم و ویژگی های آن را بررسی می کنیم. درخت گردو فرانکت یک نوع گردو بومی فرانسه است. این نژاد نژادی بسیار قدیمی و شناخته شده است.
ویژگی های گردو فرانکت:
گردو فرانکت یک نوع نهال گردو بسیار قوی است و بارزترین ویژگی آن مقاومت شدید در برابر سرما است ، بنابراین کاشت آن در مناطق سردسیر انتخاب بسیار خوبی است.
ویژگی دیگر نهال گردو فرانکت عرض برگهای آن است ، بنابراین یک درخت بزرگ است ، بنابراین هنگام کاشت نهال گردو باید فضای زیادی را در نظر گرفت.
گردو فرانکت یکی از ارقامی است که گلهای زودرس اما دیررس تولید می کند و از آن در برابر سرمای بهار محافظت می کند. همانطور که قبلاً گفته شد ، درختان گردو در تابستان و زمستان نسبت به گرما و سرما بسیار حساس هستند ، توجه به شرایط آب و هوایی به عملکرد مثبت نهال کمک می کند.
لطفا توجه داشته باشید که برخی از گونه ها ممکن است در اثر نور خورشید آسیب ببینند ، اما درختان گردو فرانکت در برابر نور خورشید نیز بسیار مقاوم هستند. گردوی Franket بارور است و معمولاً از سال چهارم یا پنجم شروع به باردهی می کند و از سال ششم به صرفه می شود. در مورد بار این واریته باید اشاره کنیم که یک نوع بسیار مرغوب و دارای مغزهای سفید و خوشمزه است.
همانطور که همه ما می دانیم ، عمر مفید گردو فرانکت 100 سال است. با این حال ، این رقم را می توان در زمره انواع اقتصادی قرار داد ، حتی اگر بازار خوبی داشته باشد.
گردو فرانکت پوست نازکی دارد و عملکرد آن معمولاً از انواع Pedro و Chandler بیشتر است. چنین عملکرد عالی آن را به یک تنوع مشهور در جهان تبدیل کرده است.تنها عیب گردو فرانکت مقاومت کم آن در برابر بیماری شایع درختان گردو-پژمردگی فوزاریوم است.
از کاشت تا برداشت نهال گردو فرانکت:
شرایط آب و هوایی برای رشد طبیعی درختان گردو مثر است. شرایط آب و هوایی مناسب برای درختان گردو معمولاً هوای معتدل تا مرطوب و خشک است. جالب اینجاست که کیفیت مغز گردو تا حد زیادی به شرایط آب و هوایی مرتبط است. اگرچه به محیط گردو ، درخت گردو اشاره شده است ، اما پس از یک دوره کاشت ، آن را با آب و هوای اطراف سازگار کرده است ، اما با وجود این ویژگی ها ، لازم است در زمستان هنگام کاشت نهال گردو فرانکت سرما را در نظر گرفت.
یکی از مهمترین مواردی که هنگام کاشت نهال گردو فرانکت باید به خاطر بسپارید ، حفظ فاصله مناسب بین دو درخت است ، زیرا همانطور که در بالا ذکر شد ، این نهال دارای برگهای وسیعی است. همچنین برای کاشت توصیه می شود خاک سبک و آهکی انتخاب کنید تا گردو فرانکت بتواند به طور عادی کار کند. خاک سخت باعث پوسیدگی ریشه درختان گردو می شود.
توجه به تغذیه و هرس درخت گردو نیز مهم است ، معمولاً می توان پس از برداشت محصول ، گردو را هرس کرد. در مورد آبیاری باید توجه داشت که اگر منطقه شما در داخل کشور است باید تعداد نهال های آبیاری را افزایش دهید.
همانطور که در بالا ذکر شد ، گردو فرانکت سابقه 100 ساله دارد ، اما راه کمک به افزایش عمر نهال ها مشاهده لحظه مهم از کاشت تا برداشت است. گردو فرانکت دیر شکوفا می شود اما زودرس تحویل می شود ، اما زمان برداشت مناسب به منطقه شما بستگی دارد.
وقتی پوست گردو فرانکت است ؛ اگر پوستی ترک خورده باشد ، می توان آن را برداشت. برداشت زودهنگام کیفیت محصول شما را کاهش می دهد. البته باید توجه داشت همانطور که برداشت زود هنگام گردو منجر به کیفیت پایین مغز گردو می شود ، برداشت دیر هنگام گردو کیفیت دانه گردو را نیز کاهش می دهد. در این حالت علاوه بر تیره شدن مغز گردو ، محتوای پروتئین ، کربوهیدرات و چربی در هسته نیز کاهش می یابد. پس از برداشت نهال گردو فرانکت ؛ باغبان گردوها را پوست گرفته و می گذارد تا خشک شود و سپس محصول نهایی را به بازار می فروشد. البته قیمت گردوی خشک و گردوی مرطوب متفاوت است و گردوی خشک گران است.

گردو فرانکوت در اوایل سال ۱۸۰۰ میلادی توسط یک پیرمرد فرانسوی کشف شد.آن دارای پوستی نازک بوده و کیفیتی بالا می باشد.میزان تولید آن از پدرو و چلندر بهتر تر می باشد.

کیفیت مرغوب و سفیدی مغز و عملکرد بالا و خوب گردو به عنوان یکی از ارقام خوب گردو در قسمت های مرکزی کالیفرنیا شناخته شده است.

یکی از عیب های این رقم حساسیت بالایی به بیماری بلایت دارد.

گردو فرانکت به دلیل اینکه رقم گرده زایی ندارد تمامی گل های ان بارور نمی گردد گردو فراکت از سال ششم به بعد اقتصادی می شود و در باغات به عنوان گرده زا استفاده می کنند. به ازای ۲۰ عدد گردو چندلر یک عدد گردو فرانکت بعنوان گرده زا استفاده می کنند.

کارایی : ۱۴۰۰ ای ۱۲۰۰ متر از سطح دریا

فاصله کاشت :۷*۸

اندازه گردو : MM۴۳

وزن میوه :۱۱.۵ گرم

تحمل خشکی :متحمل عمر اقتصادی بیش از ۱۰۰ سال

مدت ابیاری:۲۰ لیتر در ۲۰ روز

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو فرانکت پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرانکت پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرانکت پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرانکت پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرانکت پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرانکت پیوندی
خرید: 09141811520
li>