خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو فرنور پیوندی

نهال گردو فرنور پیوندی

نهال گردو فرنور پیوندی

 نکات اصلی کاشت و خرید نهال گردو فرنور:
گردو می تواند انواع مختلفی را فراهم کند ، به این معنی که نهال گردو از نظر سطح رشد و سطح کاشت متفاوت خواهد بود. در این مقاله ، ما انواع دیگری از گردو به نام نهال گردو فرنور داریم ؛ شما را با خدمات مناسب برای مناطق سردسیر آشنا خواهیم کرد ، عزیز ، لطفاً تا آخر با ما باشید.
مهمترین مشخصات نهال گردو فرنور:
نهال گردو فرنور ؛ از نظر اصالت می توان آن را در فرانسه جستجو کرد. این گردو به دلیل تحمل بسیار بالای سرما شناخته شده است. این گیاه معمولاً در بهار جوانه می زند. این برای رشد این نهال بسیار مهم است. با فرض اینکه در یک منطقه کوهستانی زندگی می کنید ، برخی از محصولات باغی شما هر ساله یخ زده و حتی گاهی یخ می زند. این مربوط به یخبندان های بهاری است.
فصل کاشت نهال گردو فرنور چیست:
این زمان نیز به منطقه ای که در آن زندگی می کنید بستگی دارد ، اما به طور پیش فرض می توان گفت که شما در یک منطقه سرد قرار دارید و قصد تولید این نوع گردو را دارید ، بنابراین زمستان ، به ویژه از اواسط فوریه تا اواخر مارس ، بهترین است روش کاشت این گردوها فصل نهال.
وقتی درخت گردو در حال رشد و جوانه زدن است ، ناگهان با افت ناگهانی دما ، سرما و برف سنگین روبرو می شود. در این حالت ممکن است قسمت زیادی از محصولات درخت گردو فارنور از بین برود. در همان زمان ، گاهی اوقات خود درخت از بین می رود. در مناطق کوهستانی ، سالانه بسیاری از درختان میوه در اثر سرمازدگی بهار از بین می روند ، اگرچه نهال های مقاوم مانند Fano تا حد زیادی این مشکل بزرگ را حل کرده اند. علاوه بر این ، به دلیل مزایای اقتصادی برای باغداران ، قیمت نهال گردو فرنور بسیار مقرون به صرفه تلقی می شود.
ارتفاع درخت گردو فرنور چقدر است:
ارتفاع درخت گردو به سن ، گونه های درختی و تعداد هرس بستگی دارد ، می توان تخمین زد که در گردوی فرنور این عدد را می توان بین 4.5 متر و حداکثر 8 متر در نظر گرفت. ارتفاع را پایین بیاورید و از گردوهایی که در مقابل آن قرار دارند بسیار بارور و متراکم لذت ببرید.
مراحل کاشت گردو فرنور:
اگر قصد خرید و کاشت نهال گردو فرنور را دارید ؛ بهتر است ابتدا اطلاعات لازم در مورد کشت آنها را جمع آوری کنید. در این صورت ، شما باید بدانید که آیا این نهال ها در شرایط آب و هوایی پاسخگوی نیاز شما هستند؟ به عنوان مثال ، بسیاری از نهال ها برای مناطق گرمسیری مناسب هستند ، اما باید بدانید که نهال گردوی فارنور برای مناطق سردسیر مناسب است. اکنون در هنگام خرید و کاشت برای پرورش گردو فرنور موارد مهم را مورد بحث قرار دهید ؛ ما به شما پول می دهیم تا قبل از خرید به شما اطلاع دهیم که آیا در خرید نهال انتخاب درستی داشته اید یا خیر.
معرفی گردو فرنور :
اگر شما از کسانی هستید که به میوه های خشک مانند بادام و گردو علاقه مند هستید و به دنبال خرید نهال گردو هستید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید. برای نهال های گردو فرنور ، قبل از خرید ، باید ابتدا انواع نهال های گردو را بفهمید. یکی از انواع نهال گردو که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد فارنور است.
آب و هوای ایده آل برای نهال های گردو فرنور:
درخت گردو فرنور ؛ یکی از نهال های فرانسوی است که می تواند هوای سرد را به خوبی تحمل کند. به جز نهال فارنور ؛ گلها و میوه های دیررس تهیه کنید. گردوی فارنور دارای مقاومت مناسب در برابر سرما است و به شما امکان می دهد آن را در مناطق سردسیر و دارای هوای سرد پرورش دهید.
این نهال ها معمولاً در مناطقی با ارتفاع زیاد حدود 1800 متر از سطح دریا کاشته می شوند. در عین حال باید گفت که اگر هدف شما کسب درآمد از طریق خرید نهال گردو فرنور است و می خواهید در زندگی خود سرمایه گذاری کنید تا زندگی خود را غنی کنید ، در این صورت گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید. در مناطق سردسیر ، یکی دیگر از نهال های سرد اما نسبتاً غیر معمول ، نهال گردوی کانادایی است.
زمان میوه دهی نهال گردو فرنور:
نهال گردو فرنور ؛ نتایج اولیه ، حدود 2 یا 3 سال بعد ، تولید محصولات گردو. این نهال در زمان بلوغ می تواند در هر هکتار حدود 8 تن گردو برای شما به ارمغان بیاورد. علاوه بر این ، شکل و رنگ این گردو بسیار خوب است که می تواند مشتریان زیادی را به خود جلب کند. گردو فرنور ؛ با ویژگی های خود ، یک فرصت منحصر به فرد برای شما ، می توانید آن را بخرید تا از رقبای خود پیشی بگیرید. در زیر برخی از مهمترین خصوصیات این نهال گردوی فرانسوی را توضیح خواهیم داد.
چرا نهال گردو فرنور خریداری کنید:
تنوع و خصوصیات مناسب نهال فرنور از نظر عملکرد باعث محبوبیت آنها در بسیاری از افرادی می شود که این میوه را دوست دارند. یکی از مهمترین ویژگی های این مغز کیفیت بسیار خوب آن است.
1. نهال فارنور گردوهایی با پوست نازک تولید می کند ، در عین خوشمزه بودن و خشکبار است.
2. پوست و مغز مناسب از عواملی هستند که باعث افزایش فروش گردو می شوند.
3. بعلاوه قیمت گردوی سبکتر نیز افزایش می یابد.
4. زیرا دانه های آنها به راحتی از پوسته اصلی جدا می شود.
مناسب ترین دوربرگردان را انتخاب کنید:
ویژگی دیگر این نهال گردو اندازه آن است. کاشت نهال گردو فرنور به شما این امکان را می دهد که ببینید این نهال گردو به صورت نیمه عمودی رشد می کند ، برای کاشت با چگالی بالا ، در زیر به طور مفصل توضیح خواهیم داد. .
یکی دیگر از ویژگی های درخت فارنور انتخاب گرده افشان برای برخی از نهال های آن است که توصیه می شود به ازای هر 10 درخت معمولی یک گرده افشان بکارید. علاوه بر این ، این نهال ها در برابر بیماری نخ سیاه مقاومت بالایی دارند. همچنین باید زمان مناسب کاشت گردو فارنور را بر اساس منطقه و محل زندگی و آب و هوای آن زمان تعیین کنید. در تقویم میلادی معمولاً کاشت این نهال ها از نوامبر تا اواسط آوریل ، یعنی از اواخر پاییز تا اواخر مارس ، توصیه می شود.
فاصله کاشت مناسب برای نهال های گردو فرنور:
سالها تجربه ما در کاشت انواع نهالهای گردو فرنور به ما می گوید که بهتر است آنها را به ترتیب به فاصله 7 ، 7 و 7 متر بکارید. برای روشن تر شدن ، می توان گفت که فاصله عمودی درختان 7 متر و فاصله افقی آنها 7 متر است ، بنابراین فاصله بین آنها تقریباً به اندازه یک جریان است. با اجرای این طرح ، شما به طور همزمان فضای مناسبی بین آنها ایجاد می کنید و آنها را به یکدیگر نزدیک می کنید. با اجرای این طرح ، عملکرد باغ را به روشی مناسب افزایش داده و بهترین عملکرد باغ را در کمترین زمان بدست خواهید آورد.
دوربرگردان ها دیگر یک گزینه نیستند ، بلکه در اولویت هستند:
همچنین بهتر از کاشت نهال گردو فرنور است ؛ همچنین می توانید از گرده افشان استفاده کنید و در ابتدای هر ردیف بکارید ، بنابراین بدون سردرگمی و ایجاد مشکل می توانید به راحتی آنها را در هنگام برداشت شناسایی کنید. برای پرورش گرده افشان باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا به درستی رشد کرده و به آنها آسیب نرساند. شما می توانید از زمین و واحد کاشت واحد برای محاسبه تعداد درختانی که می توانید در زمین خود بکارید ، چه هکتار و چه هکتار استفاده کنید.
خاک و سوراخ مناسب را برای کاشت این نهال گردو فرنور پیوند شده انتخاب کنید:
یکی از مهمترین عواملی که بهتر است قبل از کاشت نهال گردو انجام شود ، تهیه خاک مناسب است. جالب اینجاست که درختان گردو فرنور نمی توانند در خاکهای شور-قلیایی یا خاکهای اسیدی رشد کنند و به خاکهایی با مقدار pH خنثی احتیاج دارند. علاوه بر این ، بافت آن باید به اصطلاح شن باشد تا ریشه ها در خاک رشد کنند. اگر قبل از کاشت احساس می کنید خاک سخت است ، بهتر است خاک را با بیل شخم بزنید تا بافت خاک نرم شود.
همیشه بین استادان حفاری فاصله ای وجود داشته است ، اما بهتر است در یک سوراخ حداقل 70 سانتی متر تا حداکثر 1 متر کاشته شود. در این عمق ، ریشه نهال گردو فرنور بهترین عملکرد را نشان می دهد.

گردو فرنور یکی از جدیدترین نوع درختان فرانسوی می باشد.این نوع گردو دارای سایز متوسط و کیفیت بالا می باشد.

گردو فرنور بهترین رقم برای مناطق سردسیری و ارتفاعات بیشتر از ۱۲۰۰-۱۸۰۰ متر از سطح دریا توصیه می شود.

گردو فرنور یکی از جدیدترین درختان تجاری و پوست کاغذی فرانسوی می باشد.نوع شکل این گردو گرد بوده و دارای پوست کاغذی و قابلیت کنده شدن راحت پوست از مغز می باشد.یکی از خصوصیات این گردو رنک مغز روشن و مقاومت به کرم سیب و بیماری بلایت گردو می باشدو همچنین مقاوت زیاد به سرما.

شاتون های گردو فرنوراغلب در اثر سرما از بین نمی رود این رقم به عنوان گرده زا همچنین برای مناطق کوهستانی مناسب است.

گرده افشان فرنور از فرنت و بولیناتور استفاده می شود.گلدهی نهال فرنور در اواخر فروردین (دیر گل)صورت می گیرد و معمولا در هر گل ۳ – ۶ گردو تولید می کند.

در طرح ریزی باغ گردو فرنور مستطیلی توصیه می شود.

فاصله کاشت :۷*۵

عمر اقتصادی:بیش از ۱۰۰ سال

تحمل خشکی:متحمل ابیاری:۲۰ لیتر در ۲۰ روز

وزن میوه :۱۵ گرم

زن مغز میوه :۶ گرم

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو فرنور پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرنور پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرنور پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرنور پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرنور پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو فرنور پیوندی
خرید: 09141811520
li>