خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو لارا پیوندی

نهال گردو لارا پیوندی

نهال گردو لارا پیوندی

 گردو لارا یکی از انواع زودبازده گردو است که توسط رسول بابایی با نهال بنفش سطح نهالستان تولید شده و با کیفیت عالی برای باغبانان و مشتریان عزیز تولید شده است. خرید نهال گردو با کیفیت بالا یکی از نگرانی های باغداران است. نهال گردو لارا یک نوع جدید با رشد سریع است که از رقم گردوی کالیفرنیا در ایالات متحده نشأت گرفته است. در ادامه ، ما گردو لارا را بررسی و یاد خواهیم گرفت.
ویژگی های نهال گردو لارا:
نهال های گردو لارا از خانواده Juglans هستند و درختانی تک ساقه هستند. قسمت میانی ساقه درخت گردو لایه لایه ، پوست تنه آن شیاردار و پوسته پوسته شده است ؛ برگها شانه ای شکل است و شاخه های 1 ساله دارای گلهای نر و ماده است. امسال شاخه ها گلهای ماده
توجه: گردو دارای دو لایه است: پوسته داخلی و پوسته خارجی. پوسته داخلی آن از چوب ساخته شده و توسط پوسته خارجی احاطه شده و سبز و نرم است.
با بلوغ و رشد درخت گردو ، تعداد گلهای نر افزایش می یابد و با آماده سازی گل های ماده (گرده افشانی در ابتدای بهار است) ، یک مرحله گرده افشانی رخ می دهد ؛ علاوه بر این ، برخی از انواع گردو دارای گل های ماده بالغ هستند ، که کاشته شده همراه با ارقام نر بالغ برای سازگاری با مرحله گرده افشانی زمان بین تهیه گل ماده و تهیه گل ماده (برای کاهش ناهمگنی).
یکی از ارقام معمول گردو ، گردوی ایرانی است که حاصلخیز و بالغ است ؛ نهال های گردو لارا به دلیل شدت رشد زیاد ، نیازی به کاشت انواع همراه و گرده افشان ندارند (بعضی اوقات با احتیاط با انواع Francot و تکنیک های Montignac کاشته می شوند)
چه عواملی به واکسن گردو لارا حساس هستند؟
نهال های گردو لارا (گردوی لارا) در برابر درجه حرارت بالا و گرمای تابستان مقاوم هستند ، اما به دلیل اینکه زود شکوفا می شوند و به سرما بیش از حد و دیررس حساس هستند ، توصیه نمی شود که آنها را در مناطق سردسیر در چین بکارید. درختان گردو اغلب می توانند درجه حرارت بالا را تحمل کنند به عنوان -11 درجه سانتیگراد ، اما در اواخر بهار. سرما شاخه های تازه شکل گرفته (در فصل فعلی) را از بین می برد و سرمای زودرس در پاییز نیز شاخه های درخت را از بین می برد.
نهال گردو درختان میوه ای در مناطق گرم و معتدل آب و هوایی است ؛ درجه حرارت بالای 40 درجه سانتیگراد و رطوبت کم باعث چروک شدن مغز گردو می شود ، پوست سبز میوه آفتاب می سوزد و حتی منجر به میوه توخالی می شود. برای خرید نهال گردو می توانید تماس بگیرید. محل.
نهال گردو لارا حساس به پوسیدگی گردو (Pseudomonas juglandis) است و ممکن است آسیب جدی به گیاهان وارد کند. این بیماری باعث کوچک شدن و چسبندگی مغز می شود. علاوه بر این ، نهال گردو لارا حساس به باکتری ها (به ویژه در شاخه ها) است.
وقتی میوه رسیده است ، اگر دمای شب بیش از حد کاهش یابد ، مغز گردو سیاه می شود و در اوایل بهار ، تگرگ ، شوک مکانیکی و سایر پدیده های میوه باعث سیاه شدن مغز گردو می شود. سیاه شدن میوه بخشی است که ضربه می خورد.
شرایط محیطی مناسب برای رشد نهال گردو لارا:
جوانه های نهال گردو لارا می توانند در دمای -7 درجه سانتیگراد حدود 700 تا 1500 ساعت شروع به جوانه زدن کنند. نهال گردو لارا میوه باروری ، پربار و با کیفیت خوبی دارد ؛ نهال گردوی گردو لارا دارای میزان باردهی حداقل 50٪ بیشتر از نهال گردو فرانکت است (گردو لارا جایگزینی مناسب برای انواع فرانکت است) ؛ میوه این رقم نیز بسیار زودرس و جانبی است ، بنابراین باید از کاشت این گیاه در مناطقی که اواخر یخبندان بهار دارند خودداری کنید.
درخت گردو طی 10 تا 15 سال به حداکثر باروری می رسد این گیاه برای مدت طولانی ، گاهی تا 200 یا 300 سال دوام دارد ؛ تنه نهال گردو لارا نیم قد و نیم عرض است و تنوع آن بسیار زیاد است . ، نیازی به گرده افشانی و گردوی همراه نیست. سیستم ریشه درخت گردو در جهت محوری به شدت رشد می کند ، بنابراین به 2 تا 3 متر خاک نیاز دارد ؛ همچنین ریشه ها نسبت به سیلاب ها بسیار حساس هستند و بسیار شکننده هستند.
در هنگام آبیاری مداوم ، برگها به دلیل غرقاب خشک و خشک می شوند.این پدیده را آپوپلکسی می نامند. دمای بیش از حد خاک نیز برای این پدیده مثر است.
چگونه گردو لارا را افزایش دهیم؟
گردو لارا به دو روش گسترش می یابد:
از طریق کاشت ، در این روش به دلیل ناخالصی های بذر ، درخت تولید شده یک دست نیست و تقریباً هیچ شباهتی با پایه مادر ندارد.
پایه گردو پیوند زده می شود و تولید مثل می شود ؛ وصله در سال دوم پیوند می شود. از شاخه ، پیوند جوانه یا خوابیده نیز می توان برای تکثیر گردو استفاده کرد.
بهترین زمان کاشت نهال گردو لارا اوایل بهار است.
بیماری باکتریایی (بیماری گردو) و مبارزه با آن

یکی از اصلی ترین و خطرناک ترین بیماری هایی که نهال گردو لارا به آن حساس است بیماری باکتریایی است که در ابتدا به صورت لکه های منظم کوچک ، ابتدا شفاف و سپس تاریک ظاهر می شود. پوست گردوی آلوده در ابتدا سیاه شده و هسته آن لوس می شود ، که در نهایت باعث ریزش آن می شود.
بیماری های باکتریایی در اثر ورود آب و رطوبت آزاد از سوراخ و زخم به درختان و ایجاد عفونت ایجاد می شود. از اسپری به موقع (با استفاده از مخلوط بوردو و ترکیبات مس) برای کنترل و کنترل بیماری استفاده کنید.
مرکز فروش نهال گردو لارا:
نهالستان رویال نهال یکی از معتبرترین و به روزترین مراکز خرید و تهیه نهال گردو لارا است و بالاترین کیفیت و بهترین محصولات و خدمات را ارائه می دهد. برای خرید خدمات مشاوره رایگان بهترین نهال های گردو پیوندی و همچنین لیست قیمت ، شرایط ، اطلاعات و دانش امکانات فروش ، با شماره تماس واحد فروش نهالستان تماس حاصل فرمایید.

منشا گردو لارا امریکا می باشد.رقمی زود گل و مقاومت به مناطقی که تابستان خیلی گرمی دارد.رقمی پر محصول و تنه ای نیمه بلند ونیمه گسترده ای دارد.به علت زود گل بودن این محصول به دلبل زود گل بودن برای مناطق سردسیر کشورمان پیشنهاد نمی شود.درخت گردوی لارا پربار بوده و محصول با کیفیت مناسبی دارد.این رقم قدرت رشد خیلی بالایی داشته و به گردو همراه و گرده افشان نیاز ندارند.نسبت به بیماری باکتریوز حساس است.

فاصله کاشت :۷*۵

ابیاری:۲۰ لیتر در ۲۰ روز

تحمل خشکی :متحمل

وزن میوه :۱۱

وزن مغز میوه :۵

نهال گردو لارا پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو لارا پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو لارا پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو لارا پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو لارا پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو لارا پیوندی
خرید: 09141811520
li>