خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر

نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر

نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر

نهال گردوی ژنوتیپ برتر مراغه یکی از نهال های با بازده و محبوب ترین در شهرستان مراغه ، استان آذربایجان شرقی است. نهال های گردوی مالاگایی پس از تولید نهال در این شهر ، به عنوان یک روش تولید بسیار با کیفیت و مناسب در سراسر استان های ایران گسترش یافت.
کشور سازنده: ایران
فاصله کاشت: 8 * 8
زندگی اقتصادی: بیش از 80 سال
تحمل به خشکی: تحمل به خشکی
وزن تک میوه: وزن یک میوه 13 و وزن مغز 6 گرم است
درصد چربی: درصد چربی بالا
ارتفاع: 500 تا 1500 متر از سطح دریا بهترین است
نیاز به سرمایش: جوانه های گل گردو باید به مدت 1500-700 ساعت خنک شوند.
دوره آبیاری: هر 10 روز یک بار در آوریل ، مه و ژوئن و هر 7 روز یک بار در جولای ، آگوست ، سپتامبر و اکتبر
شدت رشد درخت: متوسط
حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 6 تن
شکل میوه: گرد
ضخامت چوب: کاغذ
جدا کردن مغز از روکش آسان است:
گونه های گرده افشانی:
رنگ هسته: هسته بسیار سفید است
شروع تولید: سپتامبر
مقاومت در برابر حشرات: زیاد
نهال گردوی ژنوتیپ عالی مراغه
نهال گردوی ژنوتیپ برتر مراغه یکی از نهال های با بازده و محبوب ترین در شهرستان مراغه ، استان آذربایجان شرقی است. نهال های گردوی مالاگایی پس از تولید نهال در این شهر ، به عنوان یک روش تولید بسیار با کیفیت و مناسب در سراسر استان های ایران گسترش یافت.
بنابراین می توان شهر مراغه را مانند شهر تویسرکان در همدان به عنوان یک مرکز تولید فروش گردو و نهال گردو دانست. از آنجا که هر نهال گردو مزایای خاص خود را دارد ، این نهال گردوی محلی نیز دارای مزایا و ویژگی هایی است ؛ این ویژگی ها این محصول را به یکی از محبوب ترین محصولات در کشور من تبدیل کرده است.
در این مقاله از مجموعه نهالستان رویال نهال ، برخی از ویژگی های منحصر به فرد برخی از نهال های گردوی مراغه ژنوتیپ غالب را مرور خواهیم کرد. اگر قصد خرید نهال گردو مراغه را دارید ، لطفاً این مقاله را تا انتها دنبال کنید.
مشخصات نهال گردو ژنوتیپ برتر مراغه:
خصوصیات گردو در مراغه به قدری خاص است که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است ؛ این مشکل فروش نهال گردوی مراغه را نیز افزایش داده است.
برای تهیه محصولات مناسب از این نهال ها ، خرید فقط نهال گردو مراغه مهم نیست ، زیرا اگر محصولی بسیار ایده آل بخرید و به نحوه کاشت و نگهداری نهال گردو اهمیت ندهید ، هرگز محصول خوبی نخواهید داشت. . تولید - محصول..
نهال گردوی ژنوتیپ عالی مراغه مهمترین گونه نهال در بسیاری از گلخانه ها و درجه های نهالستان است ؛ بنابراین خوب است بدانید که با بررسی کاشت و نگهداری این درخت گردو می توانید بازدهی بالایی داشته باشید.
مشخصات نهال گردو ژنوتیپ برتر مراغه:
از ویژگی های گردو مراغه نهال زودرس میوه زنی آن است. این نهال همچنین مقاومت خوبی در برابر سرمای بهاره از خود نشان داد. این محصول در برخی از گلخانه ها قابل استفاده است و نهالستان رویال نهال مفتخر است که بدون هیچ محدودیتی این نهال های با کیفیت را تهیه کند.
همانطور که گفتیم ، میزان تولید گردو این محصول بسیار زیاد است ؛ از این نظر می توان گفت که از جایگاه ویژه ای در بازار تجاری برخوردار است.
فاصله کاشت نهال گردو از ژنوتیپ عالی مراغه:
شما می توانید داشتن بهترین نهال گردو مراغه در نهالستان را در نظر داشته باشید یکی دیگر از عوامل بسیار مهم رعایت فاصله مناسب هنگام کاشت نهال است. به گفته کارشناسان ، بهتر است این نهال ها در فاصله 8 x 8 متر کاشته شوند.
کشورهایی که نهال گردوی مراغه تولید می شود:
کشور تولید کننده نهال گردوی مالاگای به ایران معرفی شده است. این نهال های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانند با موفقیت صادر شوند.
درصد چربی:
درصد چربی در هسته این نهال ها بسیار زیاد و قابل توجه است.
شکل گردو:
از خصوصیات گردوی مالاگایی ، گرد بودن و سخاوتمندی میوه آن است که بسیار جالب است.
ضخامت روکش:
پوست کاغذی نهال گردوی مراغه استفاده از محصول را برای افراد آسان می کند ؛ بنابراین بدیهی است که ضخامت روکش این گردو بسیار کم است.
حداکثر ارتفاع درخت گردو ژنوتیپ عالی مراغه:
نهال گردوی مراغه دارای قد متوسط ​​است. ارتفاع نهال برای باغداران بسیار مهم است ؛ از آنجا که ارتفاع درخت گردو به اندازه کافی زیاد است ، باعث می شود درخت عملکرد خوبی داشته باشد و بتواند گردوی با کیفیت تولید کند. همچنین باید بدانید که ارتفاع مناسب دسترسی باغبان به میوه نهال را آسان می کند.
البته ارتفاع این نهال های گردو نیز به عوامل زیادی از جمله مراقبت از نهال ها بستگی خواهد داشت. برای جلوگیری از رشد بیش از حد نهال می توانید درخت را هرس کنید.
تحمل به خشکی:
نهال گردوی مراغه بیشتر در برابر خشکی مقاوم بوده و کمبود آب دارد.
الزامات خنک کننده:
جوانه های این نهال برای تأمین نیاز به سرمایش نیاز به حدود 700 تا 1500 ساعت در سرما دارند.
جدا کردن مغز از روکش آسان است:
همانطور که قبلاً گفته شد ، پوست گردو نازک و نسبتاً کاغذ مانند است. بنابراین می توان گفت که مغز گردو و پوسته چوب به راحتی از هم جدا می شوند.
زندگی اقتصادی نهال گردو مراغه با ژنوتیپ های عالی:
اقتصاد و طول عمر این نهال گردوی مراغه بیش از 80 سال تخمین زده شده است.این نهال پیشنهاد سرمایه گذاری خوبی است.
رنگ گردو:
از خصوصیات نهال گردوی مراغه این است که مغز آن بسیار روشن است و همچنین از نظر انرژی و تغذیه بسیار غنی است.
وزن گردو:
وزن هر میوه این نهال با روکش حدود 13 گرم و وزن بذر فاقد روکش حدود 6 گرم است.
بالاتر از سطح دریا:
ارتفاع مناسب برای کاشت این نهال ها 500 تا 1500 متر از سطح دریا است.
مقاومت در برابر حشرات:
این رقم نهال گردو در برابر بیماری ها و آفات حشرات بسیار مقاوم است ؛ این بدان معنا نیست که سمپاشی لازم نیست ؛ سموم مورد نیاز این نهال ها را می توانید از فروش نهال گردوی مراغه تهیه کنید.
حداکثر عملکرد میوه در هکتار:
حداکثر برداشت در هر هکتار تقریباً 6 تن در سال است. این مقدار مناسب و مقرون به صرفه است ؛ البته بدون شک میزان مراقبت در این تعداد تأثیرگذار خواهد بود.
شروع به ساختن کنید:
درختان گردو مراغه در حوالی ماه سپتامبر برداشت می شوند.
شدت رشد ژنوتیپ های برتر گردو مراغه:
همچنین خوب است بدانید که شدت رشد درخت گردو مراغه متوسط ​​است.
گونه های گرده افشانی:
یکی از ویژگی های متمایز این نهال های گردو تفاوت گلدهی بین نهال های نر و ماده است. آوریل فصلی است که گلهای نر این نهال گردو باز می شود ؛ بنابراین باید بدانید که این نهال ها برای باردهی نیاز به گرده افشانی دارند.
میزان آبیاری نهال گردوی ژنوتیپ عالی مراغه:
برای اینکه نهال گردوی مراغه رشد خوبی داشته باشد و محصولات باکیفیتی را ارائه دهد ، هر 10 روز در بهار و هر 7 روز که هوا در تابستان گرم می شود ، باید آبیاری شود. در ماه اکتبر ، این نهال های گردو باید هفته ای یکبار آبیاری شوند.

 نهال گردوژنوتیپ برتر مراغه در استان آذربایجان شرقی شهر مراغه گسترش یافته است.شهرستان مراغه قطب تولید گردو بعد از تویسرکان محسوب می شود.

گردوی مراغه به دلیل مغز سفید و چربی زیاد وهمچنین زودبازده بودن و مقاومت زیاد به سرما جز ژنوتیپ های برتر شناسایی شده است و در نهالستان مهندس ارمین قاسمی تولید می شود.این گردو با ارتفاع متوسط رشد می کند.

از خصوصیات بارز این گردو درشت بودن و کاغذی بودن ان می باشد.

گردوی مراغه(ژنوتیپ برتر)یکی از ارقام مهم گردو در نهالستان مهندس ارمین قاسمی می باشد.زمان باز شدن گل های نر در اواسط فروردین می باشد.این گردو از گروه گردو های ایرانی بوده و به دلیل زود بازده بودن و عملکرد بالا و مقاومت زیاد به سرما به نام ژنوتیپ برتر مراغه معرفی شده است.

گردو ژنوتیپ برتر مراغه در میان مردم آذربایجان به گردوی کاغذی معروف است.

فاصله کاشت این رقم ۸*۸ می باشد.

نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
li>