خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو پدرو پیوندی

نهال گردو پدرو پیوندی

نهال گردو پدرو پیوندی

معرفی خرید نهال گردو پدرو (PEDRO):
نهال گردو پدرو را کاملاً معرفی کنید ؛ نهال گردوی با کیفیت و شناخته شده ای را به شما معرفی کند که می تواند نقش مهمی در سودآوری شما داشته باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد Pedro Walnut با ما همراه باشید.
کدام کشور محل تولد نهال گردو پدرو است:
نهال گردو پدرو ؛ بومی ایالات متحده آمریکا ، یکی از محبوب ترین گردوها در قاره اروپا است. این درخت یکی از محبوب ترین ارقام برای کشاورزان سنتی است زیرا عملکرد خود را در طول سال ها نشان داده است.
اما ویژگی های گردو پدرو چیست:
1. میوه نهال گردو یک میوه تک دانه محسوب می شود که به دلیل داشتن چربی و پروتئین مفید از ویژگی های بالایی برخوردار است.
2. از دیدگاه طب سنتی ، گردو ماهیتی گرم و مرطوب دارد و در درمان ضعف استخوان و سلامت قلب مثر است.
3. مغز گردوی پدرو حاوی مقدار زیادی منیزیم و پتاسیم است که از دیگر مشخصات این نهال است.
با توجه به صرفه اقتصادی این نهال های گردو پدرو ، امروزه باغداران زیادی وجود دارد ؛ آنها درختان گردو می کارند و مقدار زیادی زمین برای نهال گردو پدرو می کارند ؛ در صورت تحقق اصل ، توزیع این عمل تا چند سال دیگر از نظر اقتصادی امکان پذیر است.
نهال گردو پدرو برای مناطق آب و هوایی زیر مناسب است:
آیا می خواهید در مورد Pedro Walnut بیشتر بدانید؟ ! کافی است به خصوصیات نهال گردوی چندلر توجه کنیم! زیرا می توان دریافت که بیش از 90٪ موارد توسط دو نهال گردو مشترک است. بنابراین این درخت برای آب و هوای معتدل تا سرد مناسب است و می توان در نظر گرفت كه دامنه 700 تا 1500 متر برای كاشت و كاشت این نهال های گردو مناسب است.
فصل کاشت مناسب برای نهال های گردو پدرو:
بهترین فصل برای رشد گردو پدرو ؛ این در واقع نوامبر به دسامبر است ، در زمان دیگری ، می توانید آن را به ماه مارس موکول کنید. در این ماه ها به راحتی می توانید نهال بکارید و منتظر جوانه زدن نهال در بهار باشید.
سایر مشخصات نهال گردو پدرو:
1. نهال گردو پدرو ؛ یکی از انواع بسیار خوبی است ، به خصوص به دلیل کیفیت خوب محصول محبوب است.
2. گردو پدرو ؛ یکی از انواع دیرگل است که در مقایسه با انواع دیگر گردو رشد نسبتاً کمتری دارد و یک درخت کوتوله است.
3. یکی از خصوصیات بارز این نهال نسبت به سرما مقاوم است اما باید توجه داشت که نسبتاً به سرما مقاوم است اگر منطقه ای خیلی سرد باشد این سرما باعث ریزش گلهای آن می شود.
4. لازم به ذکر است که گردو پدرو ؛ همچنین در تابستان نسبت به گرم شدن هوا بسیار حساس است ، توصیه می شود آن را در مناطق معتدل و نیمه سرد بکارید.
نهال گردو پدرو دیر گل می دهد ؛ شبیه گردوی چندلر است با این تفاوت که میوه گردو پدرو دو هفته زودتر از گردو چندلر بالغ می شود. گردو پدرو نسبت به انواع دیگر گردو رشد کمتری دارد و به دلیل کوتاه بودن آن ، معمولاً انتخاب خوبی برای کاشت فشرده است.
عملکرد میوه درخت گردو پدرو:
از دیگر خصوصیات این نهال گردو می توان به تعداد میوه ، عملکرد و کیفیت دانه رقم اشاره کرد که آن را به رقم اقتصادی تبدیل می کند. گردو پدرو کیفیت آجیل بسیار خوب است ، طعم آن خوب است ، میوه آن زیاد است و پوست کاغذی وجود دارد. تنها موردی که قبل از خرید نهال گردو پدرو باید در نظر داشته باشید حساسیت نوع آن به گرمای تابستان است ، بنابراین توصیه می شود برای کاشت چنین نهال مناطقی با تابستان خنک انتخاب کنید.
به طور کلی ، با توجه به توضیحات فوق ، درختان گردو پدرو در مناطق با آب و هوای معتدل به خوبی رشد خواهند کرد. جالب اینجاست که طعم مغز گردو قطعاً به عواملی مانند آب و هوا و آبیاری و همچنین رعایت نکات مهم بستگی دارد.
از کاشت تا برداشت نهال گردو پدرو:
ابتدا باید نهالستان معتبر برای خرید نهال گردو پدرو بدست آورید ؛ انتخاب کنید. سپس با تعیین خاک مناسب زهکشی ، حفره ای با عمق مناسب برای نهال حفر کنید و هنگام کاشت به فاصله مناسب نهال توجه کنید. علاوه بر این ، به دلیل گسترش ریشه نهال های گردو ، توصیه می شود که حفره مشاهده هنگام حفر از عمق مناسبی برخوردار باشد.
گردو پدرو در خاک آهکی و سبک به خوبی رشد می کند. در مورد آبیاری درخت گردو پدرو ، اندازه هکتار و سن درخت گردو باید در نظر گرفته شود. معمولاً برای آبیاری نهال گردو پدرو هر ده روز مناسب است. به منظور پیشگیری و کنترل بیماریهای رایج و آفات حشرات در درختان گردو ، آنها را در زمان مناسب اسپری کنید. درخت گردو پدرو مانند سایر گونه های درخت برای رشد طبیعی نیاز به هرس دارد. معمولاً اواخر مارس تا اوایل بهار زمان مناسبی برای هرس (جدا کردن شاخه های خشک) درختان گردو است.
برداشت نهال گردو پدرو:
همانطور که همه ما می دانیم طول عمر گردو تا 100 سال است که این محصول خوشمزه و غنی را به یک تنوع اقتصادی تبدیل می کند. زمان مناسب برای برداشت گردو به شرایط آب و هوایی منطقه شما بستگی دارد ، اما معمولاً ماه سپتامبر زمان مناسب برای برداشت گردو پدرو است ؛ بله.
هرگز دیر یا زود گردو انتخاب نکنید ، زیرا باعث کاهش کیفیت آجیل می شود. وقتی پوست آنها خرد شد ، گردو را با دقت انتخاب کنید. از آنجا که گردو پدرو رشد و اندازه کمی دارد ، می توانید راحت تر برداشت کنید و نیازی به استفاده از چوب ندارید. مغز گردو پدرو ؛ طعم خوبی دارد.
برخی از باغداران محصولات را پس از عملیات برداشت مستقیم به بازار می فرستند ، اما برخی باغداران پس از عملیات برداشت پوست ، پوست گیری و خشک کردن ، گردو را می فروشند. قیمت گردوی خشک از گردوی مرطوب بالاتر است.

 گردو پدرو بخاطر یکی از ویژگی هایی که دارد مورد توجه قرار می گیرد.برای مناطق اب و هوایی سرمای بالا مناسب می باشد.درخت این گردو پایه کوتاه بوده و از نظر دیر برگ دهی همانند چندلر بوده و حدود ۲۰ روز پس از درختان بذری شروع به رشد می کند.این رقم برای کشت متراکم مناسب است عملکرد این گردو بسیار بالا بوده و همین طور به دلیل تولید گل نر برای سایر ارقام نیز تولید گرده زا دارد.

تنها عیبی که این گردو دارد به گرمای تابستان بسیار حساس بوده و مناسب برای مناطقی که تابستان های خنک دارد می باشد.

ارقام گرده دهنده فرانکوت و روند می باشد.

نهال گردو پدرو زود بازده بوده و ارقامی کهدر جوانه های انتهایی بارده هستند ۴۰ الی ۵۰ درصد بیشتر محصول می دهند.

در نتیجه این رقم در بسیاری از مناطق ایران پرورشش کردو گسترش یافته اند است.

این رقم در شرایط اب وهوای مدیترانه ای در نواحی که دارای تابستان های معتدل و زمستان های سرد باشد به خوبی رشد می کند.

نیاز سرمایی این گردو حدود ۱۵۰۰-۳۰۰ ساعت دمای ۰تا ۷ درجه سانتیگراد بسته به رقم می باشد.

وزن میوه ۱۲ گرم

اندازه میوه ۳۸ mm

وزن مغز میوه ۵-۷ گرم

مدت ابیاری ۲۰لیتر در ۲۰ روز

عمر اقتصادی بیش از ۱۰۰ سال

تحمل خشکی متحمل فاصله کاشت ۷*۸

درخت گردو،نهال گردو :

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو پدرو پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو پدرو پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو پدرو پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو پدرو پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو پدرو پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو پدرو پیوندی
خرید: 09141811520
li>