خرید نهال گردو چندلر ، نهال گردو چندلر ، گردو چندلر پیوندی

خرید نهال گردو چندلر | نهال گردو چندلر + مشخصات و قیمت 1400

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر

 خرید نهال گردو چندلر ، مشخصات گردو چندلر:
یکی از انواع پرفروش گردو از خارج از کشور ، با میوه های مثمر ، بدون شک نهال گردو چندلر ، را معرفی کرد ؛ این نوع گردو یکی از مغزهایی است که برای تغذیه مغز انسان ، به ویژه کودکان بسیار م veryثر است. نهال گردو چندلر یکی از پرفروش ترین نهال ها ؛ ما در ادامه به بحث در مورد شرایط رشد و کاشت این نهال های درختان Camellia و گردو چندلر خواهیم پرداخت.
هرکسی یک هدف باغبانی دارد! با کاشت گردو چندلر ، در واقع یکی از بهترین نهال های گردو در جهان را خریداری کرده اید. نهال های گردو چندلر امروزه مانند گذشته محبوب نیستند. این نهال در دانشگاه کالیفرنیا آزمایش شد و با گذشت زمان ، اصلاحات ژنتیکی توانسته کیفیت گردوها را بهبود بخشد. در سالهای اخیر ، در کشورهای اروپایی ، خرید نهال گردو چندلر بسیار افزایش یافته است ، زیرا این نهال بیشترین گردو را در باغ های مختلف فراهم می کند. شاید بخواهید بدانید:
چه عواملی بر نتایج درخت گردو چندلر تأثیر می گذارد؟
هنگام پاسخ به این سوالات ابتدا باید سن درخت را در نظر گرفت. اگر یک درخت بالغ را 10 ساله در نظر بگیریم ، نتیجه این درخت به طور طبیعی گردو چندلر است ؛ ما انتظار داریم هر ساله بیش از 300 کیلوگرم گردوی تازه بارور شود ، اما اگر درخت جوان تر باشد ، قطعاً کمتر خواهد بود. جالب توجه است:
1. مقدار آبیاری
2. سو پو سو
3. کودهی
4- هرس و هرس مناسب همه از نظر تعداد درختان میوه بسیار مثر است.
یکی از عواملی که نهال گردو چندلر را می توان محبوب دانست ، عملکرد زیاد عنوان است. گردو چندلر مقاومت بسیار بالایی دارد و یکی از ویژگی های مثبت آن شاخه تولید آن است. تقریباً 90٪ از شاخه های نهال چندلر پر محصول هستند که آمار بسیار خوبی است. عامل دیگری که باعث نشا گردو چندلر می شود سرعت تولید گردو است.
آب و هوای مورد نیاز برای پرورش نهال گردو چندلر:
آب و هوا یا اصطلاحاً ارتفاع مورد نیاز این نهال گردو حدود 700 تا 1500 متر از سطح دریا است. این بدان معنی است که از این گیاه گردو چندلر می توان در بیشتر مناطق نسبتاً گرم تا نسبتاً سرد استفاده کرد. برای ارتفاعات و مناطق سردسیر ، اغلب نهال گردو فرنور و نهال گردوی کانادایی توصیه می شود ، در حالی که برای مناطقی که ارتفاع کمتری نسبت به نهال گردو دارند ، ژنوتیپ های عالی نهال گردوی آریا و اسپند ذکر شده است.
زمان کاشت نهال گردو چندلر و نحوه کاشت:
زمان کاشت این درخت گردو معمولاً از اواخر پاییز تا اواخر اسفند است ، بسته به موقعیت مکانی شما می تواند فصل و ماه مناسبی در نظر گرفته شود. گردو چندلر معمولاً با حفر گودالی به عمق 70 تا 100 سانتی متر و کاشت نهال شروع می شود.
خوب است بدانید که نهال گردو چندلر تنها دو تا سه سال پس از کاشت شروع به تولید محصولات خود می کند و از این پس می توانید محصول را جمع آوری کنید. البته آنچه باید به آن اشاره شود ، بهره وری از گردو در درختان گردو چندلر است ؛ اگر بذر پیوند نکنید و نخرید ، سال به سال متفاوت خواهد بود ، بعضی از سالها ممکن است زیاد باشد ، بعضی سالها ممکن است کم باشد ، باید بگویید شما هنگام خرید نهال گردو
ویژگی های مهم کاشت نهال گردو چندلر:
هنگام خرید نهال گردو چندلر ، قطعاً همه بدنبال ویژگی هایی هستند که بتواند گردو چندلر بهتر بخرد. یکی از مهمترین عوامل کاشت این نهال های گردو کیفیت خود گردو و پوسته آن است. چندلر مغز گردوی بزرگی با پوسته های نازک تولید می کند. البته این مغزهای گردو نیز خوش رنگ هستند. پوست و رنگ هسته از خصوصیات مهم فروش گردو است. گردو معمولاً با قیمت بالاتری فروخته می شود و دارای هسته سبکتر است. بذرهای این گردو به راحتی از پوسته جدا شده و به راحتی شکافته می شوند. مشخصه مهم بعدی هنگام خرید نهال گردو ، اندازه درخت است.
نهال گردوی چندلر معمولاً نسبتاً سنگین رشد کرده و نیمه عمودی است. اگر قصد دارید درختان چندلر با تراکم نسبتاً زیاد بکارید ، باید آنها را در فاصله 5 ، 5 و 7 متری بکارید. از دیگر خصوصیات درختان ، زمان برگریز نام دارد.
چندلر دیر شکوفا می شود و این برای او یک مزیت است ، زیرا هرچه زودتر شکوفا شود ، در برابر بیماری های مختلف و آفات حشرات آسیب پذیرتر است. همچنین چندلر میزان گرده افشانی بالایی دارد ، بنابراین به آن درخت گرده افشانی می گویند.
مقاومت به بیماری و زمان کاشت نهال گردو چندلر:
نهال گردو چندلر همچنین در برابر بیماری نخ سیاه بسیار مقاوم است. چندلر مقاومت خوبی در برابر سرما نیز دارد حتی می توان گفت که نهال این گردو باید در دمای پایین زیر 7 درجه حدود 700 ساعت باشد. زمان کاشت به محل زندگی شما نیز بستگی دارد ، اما زمان کاشت درخت چندلر نسبتاً طولانی و مناسب است ، معمولاً زمان کاشت آن در اواخر پاییز و اواخر زمستان تا اوایل بهار بسیار مناسب است.
لازم به ذکر است که قیمت پیوند نهال گردو چندلر در رده بسیار اقتصادی گردو قرار دارد.
سایر مشخصات و ویژگی های مغز گردو چندلر:
البته یکی از دلایل جذب نشا گردو چندلر خصوصیات گردو است. یکی از خواص مهم انواع مختلف گردو ، به ویژه گردو چندلر ، خاصیت ضد سرطانی آن است که به شما این امکان را می دهد که نهال های گردو را با قاطعیت بیشتری نسبت به قبل خریداری کنید. گردو می تواند خطر سرطان را تا حد زیادی کاهش داده و با آن مقابله کند. گردو حاوی مقدار زیادی پلی فنول است و حاوی مواد شیمیایی ضد اکسیدانی است که می تواند با سرطان هایی مانند سرطان پستان و سرطان پروستات مقابله کند.
گردو دارای خواص کاهش استرس اکسیداتیو است ، که آن را به یک ماده محافظ در برابر سرطان تبدیل می کند. ویژگی دیگری که مردم را به خرید نهال گردو چندلر ترغیب می کند ، خواص گردو در تقویت سلامت قلب است. گردو عمدتا حاوی امگا 3 ، ویتامین E ، منیزیم و اسید فولیک است که همه آنها در تقویت قلب موثر هستند. علاوه بر این ، خوردن گردو باعث افزایش کلسترول خوب بدن و کاهش کلسترول بد خون می شود. خوردن هر روز گردو می تواند التهاب عروق قلب را کاهش داده و از بیماری های قلبی جلوگیری کند.
قد نهال های گردو چندلر معمولاً چقدر است:
قد نهال های گردو چندلر معمولاً بر اساس سن و پایه نهال آن برآورد می شود:
1. قد نهال های گردوی چند ساله چاندلر معمولاً کمتر از 50 سانتی متر است.
2. نهال گردوی چندلر 2 ساله به 100 سانتی متر ارتقا یافته است.
3. در مورد قد نهال های گردو با تعداد بیش از سه سال چندلر ، بیش از 150 سانتی متر می توان تصور کرد.
فضا و نحوه پرورش نهال گردو چندلر:
سالها تجربه ما در کاشت نهال چندلر به ما می گوید همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم درختان چندلر باید به ترتیب در فواصل 5 ، 6 ، 7 متری یا 6.6.7 کاشته شوند. با استفاده از این فواصل می توانیم حدود 250 تا 280 درخت در هکتار بکاریم. به این روش کشت پرچین می گویند.
در این روش کاشت ، درختان را در یک ردیف نزدیک به هم قرار داده و فضای کافی را بین ردیف ها باقی می گذارید. این روش کاشت باعث افزایش عملکرد نهال چندلر می شود و در مدت زمان کوتاهی قادر به برداشت محصولات مناسب از نهال خواهید بود. البته در این روش کاشت باید 95 درصد نهال چندلر را با دقت بکارید و از 5 درصد دیگر نهال استفاده کنید ، این برای گرده افشانی گردو است.
سمپاش مناسب برای این نهال گردو:
هنگام کاشت نهال گردو چندلر ؛ اطمینان حاصل کنید که نهال های گرده افشانی به طور مداوم کاشته می شوند تا در هنگام برداشت ، شناسایی آنها آسان تر باشد. به گردو چندلر در مناطقی توجه کنید که میزان بارندگی سالانه آنها 1270 میلی متر است. نهال گردو چندلر را می توانید از نهال آریا تهیه کنید. در این صورت نهال های خوبی به دست می آورید و از مشاوره های لازم در این زمینه بهره مند می شوید.
گردوی چندلر مانند سایر گیاهان در فصل خشک به آبیاری احتیاج دارد که در تابستان به دلیل کمبود بارندگی و میوه درخت از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین ، باید مورد توجه قرار گیرد. گردو چندلر مغز بیضی است. درختان جوان بر پوست نازک گردو تأثیری نخواهند داشت ، یا هرچه درخت گردو چندلر پیر باشد ، احتمال آسیب دیدن پوست کمتر است.
برخی از مزایای کاشت نهال گردو چندلر ، قیمت پیوند نهال گردو چندلر:
1. نهال گردو چندلر 48 تا 51 درصد عملکرد دارد.
2. پوسته نهال گردو چندلر صاف ، بیضی شکل و نازک است.
3. طعم آن مطبوع و مطبوع است و در اواخر تابستان و اوایل پاییز برداشت می شود.
4. مغز آن رنگ روشن و بسیار شفاف دارد.
5- نهال چندلر به صورت افقی رشد می کند.
6. تولید شده در دانشگاه کالیفرنیا.
عملکرد درخت گردو چندلر:
یکی از مهمترین مواردی که در هنگام رشد هر نوع گیاه باید مورد توجه قرار گیرد تعداد میوه ها است. در این درخت چندلر تعداد میوه های هر درخت بالغ حدود 8 تا 10 ساله ، 70 کیلوگرم گردوی خشک در سال است. می توان از آن انتظار داشت. این تعداد به عوامل زیادی از جمله هرس ، آبیاری ، کوددهی ، سمپاشی لازم و این بستگی دارد که اگر مشاهده کنید قطعاً به این تعداد خواهید رسید.
طول عمر متوسط ​​نهال گردو چندلر چقدر است:
سن درختان گردو معمولاً بیش از 100 سال تخمین زده می شود ، اما عوامل خارجی زیادی وجود دارد ، از جمله: شرایط رشد درخت گردو ؛ نحوه مراقبت و آبیاری ، نحوه هرس ، نحوه پیوند درختان ، کوددهی و هرس یا اصل هرس ، کنترل بیماری و آفات باغی گردو چندلر و بسیاری از عوامل دیگر در طول عمر درخت گردو چندلر نقش دارند.
قیمت معمول نهال نهالستان گردو چندلر گردو چندلر چقدر است:
تا آنجا که به نهال مربوط می شود ، عوامل زیادی در قیمت ها تأثیرگذار هستند ، اما مهمترین عاملی که بر قیمت ها تأثیر می گذارد ، پیوند یا بذر است و به دنبال آن واردات یا نشا origin این نهال در ایران انجام می شود. اما در شرایط عادی ، قیمت معامله در بازار در بهار 1400 بسته به کیفیت و سن آن بین 2 تا 250،000 تومان بود.
قبل از خرید نهال گردو ، باید با مشخصات و مشخصات نهال گردو آشنا شوید تا بهترین تصمیم را بگیرید. نهال های پیوندی گردو چندلر محبوب ترین نهال گردوی وارداتی در کشور من در 5 سال گذشته هستند و استقبال خوبی از آنها می شود.
بنابراین ، اگر قصد خرید نهال گردو چندلر را دارید و به دنبال قیمت نهال گردو چندلر ، ارتفاع درخت گردو چندلر ، فاصله کاشت نهال گردو چندلر ، زمان کاشت نهال گردو چندلر هستید ، لطفا این مقاله را از دست ندهید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.
درباره نهال های گردو چندلر پیوند شده:
در سال 1979 ، دانشگاه کالیفرنیا نهال های گردو چندلر را به عنوان گردویی معرفی کرد که در پایان فصل بارندگی 85-90٪ رشد می کند. درخت گردوی چندلر یک درخت نیمه قائم نسبتاً قوی است ، بنابراین برای مزارع با چگالی بالا بسیار مناسب است.
گردو چندلر طعم ملایم و مطبوعی دارد. این گردو به نام ویلیام چندلر ، استاد علوم درخت میوه یو نامگذاری شده است. سی دیویس نامیده می شود. اندازه گردو چندلر پوستی بزرگ ، صاف ، بیضی شکل و نازک است.
گردو چندلر در سراسر جهان شناخته شده است. به دلیل داشتن بذرهای سفید ، سبک و باکیفیت ، برای باغبانان بسیار ارزشمند است. بنابراین خرید نهال گردو چندلر برای کاشت بسیار راحت و مقرون به صرفه است. تمام سوالات و مشخصات نهال گردو چندلر یکی یکی بررسی می شود.
مشخصات نهال گردو چندلر:
گردو چندلر برگ دیررس در بهار است و حدود 25 روز دیرتر از درختان بذر و سایر درختان شروع به رشد می کند. بنابراین ، برای مناطق یخبندان بهاری ، مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، ارومیه ، تبریز ، نهاوند ، بانه ، تهران ، قزوین و زنجان ؛ مناسب ترین نهال های زیر کشت نهال گردو چندلر است.
گردوی چندلر سریع رشد می کند ، میوه های زیادی دارد ، محصول زیادی دارد ، ساختار میوه خوبی دارد و از کیفیت کاغذ برخوردار است. پوست این رقم به راحتی جدا می شود و هسته آن سفید است. در تابستان ، هسته سفید گردو تحت تأثیر آب و هوا قرار نمی گیرد.
عملکرد نهال گردو چندلر:
نهال های گردو چندلر به زودی شروع به تولید گردو می کنند ، وقتی نهال های گردوی شما به درخت تبدیل می شوند ، درختان شما طی 2 سال میوه می دهند و برداشت می کنند. شما می توانید حتی در سال اول پس از کاشت میوه برداشت کنید ، اما به منظور حفظ انرژی درخت و افزایش بهره وری در سال های بعد ، توصیه می کنیم در 3 سال اول میوه برداشت کنید.
وقتی گردو رشد می کند ، باید قبل از رشد آن را از درخت بچینید و اجازه ندهید بیشتر رشد کند. دلیل اصلی این امر این است که به درخت اجازه می دهد تا به جای تولید گردو چندلر ، از انرژی خود برای رشد تنه های قوی تر و ریشه های بزرگتر و قوی تر استفاده کند.
در طولانی مدت ، این باعث افزایش بهره وری درخت می شود. پس از 3 سال کامل ، می توانید میوه گیری را شروع کنید و فروش گردوی باغ گردوی چندلر خود را شروع کنید. همچنین می توانید عملکرد درخت گردو چندلر خود را بررسی کنید تا ببینید چند کیلوگرم دارید گردو را از هر درخت جمع آوری کرد.
چگونه نهال گردو چندلر پرورش دهیم؟
هنگام کاشت نهال گردو ، عوامل زیادی وجود دارد که می توان انتظار داشت محصولات با کیفیت بالا برداشت کنیم. هنگامی که یک منطقه مناسب و نهال مناسب برای آن منطقه انتخاب کردیم ، باید از نهال گردو چندلر به طور صحیح و اصولی استفاده کنیم.
اولین مرحله اصلاح ریشه ها و قرار دادن نهال در مرکز سوراخ کاشت است. گودال کاشت 1.1.1 متری را حفر کنید و 30 سانتی متر کود کود بریزید. مراقب باشید خاک و کود مخلوط نشود. استفاده از کود دامی محدودیتی ندارد.
در مرحله دوم ، خاکی را که آماده کرده اید در کنار ریشه نهال ها بپاشید و خاک را کاملاً بزنید تا هوا تخلیه نشود. بقیه نهال ها باید خاک را ترک کنند. توجه داشته باشید که اگر در ریشه و خاک هوا وجود داشته باشد از رشد گیاهان جلوگیری می کند.
در مرحله سوم ، شما باید یک عمل بلند کردن برش 45 درجه از ارتفاع 80 تا 120 سانتی متر را انجام دهید.
در آخر ، برش را با چسب باغ بپوشانید.
نهال گردو چندلر مثمرثمرترین گونه درخت در نهال گردو است. عملکرد این نهال قبل از درخت شدن بسیار متفاوت است. این درخت بیش از سایر انواع درختان گردو تولید می کند و در همه کشورها تولید و کاشته می شود ؛ اگر بدنبال آن هستید یکی از انواع پربار و مقاوم ، این میوه برای باغ گردو شما مناسب است. فاصله نهال های گردو چندلر باید 6.6 یا 5.7 متر باشد.
توجه: از نظر آبیاری ، خاک مناسب و زهکشی مناسب بهترین رشد را دارد کوددهی نهال گردو با کود حیوانی آسان است.
درخت گردو گرده افشان چندلر است. برای بهینه سازی بهره وری باغ خود ، باید برای هر 10 درخت چندلر 1 فرانک بکارید. از نظر عملکرد درخت گردو چندلر ، می توانید انتظار داشته باشید طی 3 تا 4 سال پس از کاشت درخت ، 15 تن گردو در هکتار تولید کنید.
ویژگی های گردو چندلر + قیمت گردو چندلر
1. گردو چندلر مهمترین نوع گردو در ایالات متحده و جهان است.
2. پوسته نازک و بیضی شکل.
3. جدا شدن از پوسته ، مناسب برای خوردن به عنوان گردوی تازه و گردوی خشک است.
4- اندازه گردو معمولاً بین 32-36 میلی متر است.
5- پوسته معمولاً بسیار نازک است.
6. وزن هسته مغناطیسی حدود 6.5 گرم است.
به دلیل نوسانات اخیر ، قیمت نهال گردو چندلر بسیار تغییر کرده است و تعداد دقیق قیمت گردو چندلر به روز نیست. امیدواریم این وضعیت به زودی بهبود یابد.
ویژگی های نهال گردو چندلر:
1. نهال گردو چندلر به 700 ساعت زمان نیاز دارد تا خنک شود. به عبارت دیگر ، درختان باید 700 ساعت (30 روز) در زمستان که درجه حرارت زیر 5/7 درجه است ، زنده بمانند. این مسئله باید در سواحل دریای خزر که یکی از معتدل ترین مناطق کشورمان است ، مورد توجه قرار گیرد.
2. نهال های گردو چندلر به سمت شیب رشد می کنند
3. فاصله 4x8 و 5.7 سانتی متر برای کاشت مناسب است
4. گردوی چندلر مقاومت زیادی در برابر بیماری دارد
5. به رطوبت نیاز دارید
6. برداشت محصولات در ماه سپتامبر
نحوه تولید مثل گردو چندلر:
چندلر از طریق پیوند در گلخانه رشد می کند که محبوب ترین روش تولید مثل است.
در مرحله اول ، نهال ها در زمین های زراعی کاشته می شوند. فاصله مناسب بین 8 ردیف 8 متر و فاصله هر درخت 3 تا 4 متر است.
این روش می تواند فضای لازم را برای هر درخت ایجاد کند تا بتواند نور خورشید را به اندازه کافی جذب کند.
نهال های گردو چندلر پیوند شده چه قد است
ارتفاع نهال گردو چندلر با توجه به سن آن تغییر می کند و طبیعی است که هرچه نهال بزرگتر باشد ، ارتفاع آن نیز بیشتر است.
ارتفاع نهال های گردو چندلر سالانه حدود 30-40 سانتی متر است.
ارتفاع نهال های دوسالانه گردو چندلر حدود 80 سانتی متر 1 متر است.
نهال گردو چندلر سه ساله بیش از یک متر طول دارد.
چگونه نهال گردو چندلر را هرس کنیم؟
در هنگام هرس 3 تا 5 شاخه اصلی با زاویه باز به عنوان بازو انتخاب کنید و فاصله شاخه های اصلی حداقل 30 سانتی متر باشد و در جهات مختلف توزیع شوند.
برای اجرای هر نهال از نهال گردو چندلر ، لازم است نوع تشکیل جوانه های تولید مثل (نوع عادات باردهی) و الگوهای رشد انواع مختلف را درک کنید. عملیات هرس برای انواع میوه های دیررس فنجانی شکل و انواع میوه های جانبی اصلاح شده مناسب است.
نهال گردو چندلر گلدان:
پرورش گردو در گلدان های گل می تواند بسیار جذاب باشد و این امر امروزه با پیشرفت علم حاصل می شود. درخت گردو دارای یک دوره رشد طولانی است و برای نتایج اقتصادی مدت زمان نسبتاً زیادی لازم است. امروزه با پیشرفت علم کشاورزی و اصلاح نباتات ، انواع گردو با قد کوتاهتر و بازده بالاتر تولید شده است.
نهال های گردو چندلر گلدان پس از دو سال در گلدان ها کاشته می شوند و شما می توانید پس از پنج سال از محصولات آنها استفاده کنید. نهال های گلدانی گردو چندلر بسیار کوتاه هستند ، شما می توانید آنها را تا 6 سالگی در آپارتمان خود نگه دارید و از لذت پرورش درختچه های سبز در محیط خود لذت ببرید.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد نهال گلدان گردو چندلر عملکرد سریع آن است. نهال گردو چندلر گیاهان گلدانی کوتاه بوده و در برابر سرما بهار مقاوم هستند.
نهال گردو چندلر را از نهالستان Royal Seedlings (میاندوآب) خریداری کنید
نهالستان Royal Nahal Armin Ghasemi یکی از بزرگترین نهالستان کشور است که در غرب کشور واقع شده است. طی سالها ، سطح نهالستان با تهیه و تولید انواع نهال گردو به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نهال گردو تبدیل شده است.
اگر قصد خرید نهال گردو چندلر دارید یا در زمینه کاشت این محصول به مشاوره نیاز دارید ، می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قطعاً یکی از پرفروش ترین گردوها نهال گردو چندلر می باشد، با کاشت نهال گردو چندلر ، شما در واقع بهترین نهال گردوی جهان را خریداری کرده اید.

نهال گردو پیوندی چندلر در سال ۱۹۷۹در دانشگاه کالیفرنیا معرفی شد و بعد از دبیلیو اچ چندلر ، استاد علم میوه کاری ، در u.c.davic این نام را به این رقم جدید داد.{گردو مقاوم به سرما}
امروزه این رقم گردو چندلر پیوندی یکی از برجسته ترین مورد کشت در کالیفرنیا است و یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام گردو در جهان محسوب می شود.ارقام گردو چندلر بخاطر کیفیت بالای مغز گردو و شفافیت ان به شدت با ارزش است.برداشت گردو چندلر از اواسط تا اواخر فصل زراعی می باشد.
گردو پیوندی چندلر دارای مقاوت بسیار بالا به افات و سرما بوده و در حال حاضر محبوب ترین رقم گردو در ایالت متحده ی امریکا می باشد.گردو چندلر رقم مناسب برای اب و هوای خشک و در مقایسه با رقم فرانکوت نیاز سرمایی کمتری برای شکستن خواب دارد و پذیرش کلاله اغلب بصورت همزمان موفق نیست به همین دلیل ۵%از باغ گردو باید با درختان گرده افشان مناسب دیگر کاشته شود.که از رقم فرانکوت یا فرنت و فرنور و همچنین گردوی روند جهت گرده افشانی باغات گردو چندلر استفاده می شود.
چندلر از تلافی پدرو u.c-۵۶-,۲۲۴ و قدرت رشد درخت گردو چندلر متوسط بوده و بطور نیمه راست رشد میکند و یه رقم بسیار امید بخش تجاری محسوب می شود .
نهال گردو چندلر برای ارتفاعات ۴۰۰ الی ۱۲۰۰ متر بهترین مورد است. و اگر ارتفاع زیاد شود شاهد کاهش عملکرد خواهیم شد.
نهال گردو چندلر با ساختار بدنه ای نازک و به شکل بیضی بزرگ که به راحتی از پوسته جدا می شود و درختان این رقم در بهار دیر برگ ده بوده و حدود ۲۵ روز دیرتر از درختان بذری و ژنوتیپ شروع به رشد می نماید بنابراین برای مناطقی که سرمای بهاره مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، سبزوار ،کرمان ، مشکین ،ارومیه ، تبریز ، نهاوند ، تویسرکان ، بانه ، تهران ، قزوین ، زنجان و ... که مواجه هستند مناسب ترین گردو می باشد.گردوی چندلر با باردهی و عملکرد بسیار زیاد و ساختار میوه بسیار بالا و درشت و پوست کاغذی عالی می باشد.مغز این رقم بسیار سفید و حتی در تابستان های خیلی گرم کیفیت سفید بودن گردو تحت تاثیر قرار نمی گیرد.
از ویژگی های بارز نهال گردو چندلر زود بازده بودن (باردهی از سال اول) و باردهی در شاخه های جانبی و همچنین دیر گل بودن که باعث میشود درفصل بهار که اغلب باغات گردوی کشورمان دچار سرما زدگی میشود این رقم مقامت خوبی در برابر سرمای بهاره نشان داده است. ضمنا باغداران عزیزتوجه داشته باشند که گردوی چندلر از ارقام گردوی پیوندی حساب میشود که نیاز صد درصد به گرد زا دارد که شما باید همراه هر ۲۰ اصله نهالی که میکاریم ۱ درخت برای گرده افشان داشته باشیم که کیفیت باروریباغ شما تضمین گردد.توصیه میشود از رقم فرانکوت و فرنت یا روند برای گرده افشانی استفاده نمایید.
فاصله کاشت
نهال گردو چندلر ۷*۵ بوده که به ازای هر هکتار ۲۸۰ اصله نهال گردو می باشد.در باغات مادری بالغ از بابت برداشت محصول از هر درخت در سال ۵ الی ۶ حدود ۲۰ کیلو گردوی خشک برداشت می شود و همچنین باغات مادری بالغ متوسط برداشت بین ۳۰ الی ۳۵ کیلو است.
طبق بررسی مقدار برداشت این گونه بدست می آید
.۱۰ کیلو گرم *اصله۲۸۰=۲۸۰۰ کیلو گرم>> در سال ۵ الی ۶
قابل توجه باغداران عزیز که این مقدار برداشت مساویست با برداشت پر بار گردو در باغات ۳۰ ساله بومی ایران و همچنین در نهایت این معادله
۳۰ کیلوگرم *۲۸۰اصله=۸۴۰۰ کیلو گرم در هکتار که معادل است با ۴ برابر برداشت زیاد در مقابل باغات سنتی و بومی میباشد.که نا گفته نماند که محصول گردو چندلر با کیفیت خاص و بی نظیر خود که با میزان وزن ۱۵ گرم و مغز ۱۰ گرمی در بازار گردوی ایران با قیمت ۱۰ الی ۱۵ هزار تومان گران تر از گردو های بومی به فروش می رسد.
از ویژکی های بارز گردو چندلرکه در کل دنیا بیشترین گردو معرفی شده است.
۱.دیرگل بودن ومقاومت بسیار بالا به سرما{گردو چندلر}
۲.زود بازده بودن (باردهی از سال اول){گردو چندلر}
۳.پایه کوتاه بودن{گردو چندلر}
۴.مقاومت بسیار بالا به بیماری ها{گردو چندلر}
۵.باردهی جانبی{گردو چندلر}
۶.یک دست بودن محصول{گردو چندلر}
نهالستان مهندس آرمین قاسمی در اولین اولویت ، خرید نهال گردوی پیوندی چندلر را برای باغداران توصیه می کند.باغداران عزیز کشورمان می توانند قبل از خرید نهال گردو چندلر به باغ مادری چندلر نهالستان مهندس قاسمی تشریف اورده و بعد از بازدید و پسند اقدام به خرید فرمایند.(بازدید برای عموم ازاد است.)
توجه:داشته باشید گردوی چندلر اولا باید پیوندی باشد و ثانیا باید ۵ الی ۱۰ عدد گردوی نوبرانه در سال اول موقع خرید روی نهال داشته باشد.
اصلاح و احیا باغات موجود ضرورتی در صنعت گردو کاری ایران می باشد.دستورالعمل اصلاح و احیا باغات به منظور انجام عملیاتی در تدوین شده که هدف از ان افزایش کمی و کیفی محصول گردو در باغات کشور میباشد.وامید است با انجام این اقدامات در راستای افزایش در امد باغداران برداشته شود و برای پیشرفت کشورمان گامی برداشته باشیم.

قطعاً یکی از پرفروش ترین گردوها نهال گردو چندلر می باشد، نهال گردو چندلر را میخواهیم در ادامه به شما معرفی کنیم. این یک میوه بسیار موثر برای تغذیه مغز انسان ، به ویژه کودکان است. چندلر پرفروش ترین نهال گردو است ، بنابراین لطفا با ما همراه باشید. معرفی درخت گردو چندلر.
با کاشت نهال گردو چندلر ، شما در واقع بهترین نهال های گردوی جهان را خریداری می کنید.
نهال گردوی چندلر مانند گذشته محبوب نبود. نهال های گردوی چندلر در دانشگاه کالیفرنیا مورد آزمایش قرار گرفتند و توانستند کیفیت گردوها را بهبود بخشند. در سالهای اخیر ، خرید نهال گردوی چندلر در کشورهای اروپایی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است زیرا این نهال بیشترین گردو را از باغ های مختلف ارائه می دهد.
یکی از فاکتورهای نهال گردوی چندلر را می توان به دلیل عملکرد زیاد آن توضیح داد. گردوی چندلر بسیار متنوع است. از راندمان بالا می توانید به شاخه تولیدی آن اشاره کنید. حدود 90٪ شعب چندلر تولیدی هستند که آمار بسیار خوبی است. عامل دیگری که باعث بهبود عملکرد نهال گردوی چندلر می شود میزان تولید گردو است. گردوهای چندلر فقط در مدت سه سال می توانند تولید محصولات خود را آغاز کنند و در این زمان می توانند محصولات خود را شروع به جمع آوری کنند. البته باید توجه داشت که بهره وری گردوی درخت گردو چندلر در طول سال در نوسان است ، در بعضی از فصول زیاد و در برخی فصول کم است. این مقاله برخی از ویژگی های مهم را که هنگام خرید نهال گردو مهم است شرح می دهد.

ویژگی مهم کاشت نهال گردو: چندلرA هنگام خرید نهال گردو ، مطمئناً همه به دنبال ویژگی هستند که به آنها امکان خرید بهتر گردوی چندلر را بدهد. یکی از مهمترین عوامل پرورش نهال گردو چندلر کیفیت خود گردو و پوسته آن است. چندلر دانه های گردوی بزرگ با پوسته های نازک تولید می کند. البته دانه های این گردوها نیز چند رنگ هستند. رنگ پوست و هسته یکی از ویژگی های بسیار مهم و مهم در فروش گردو است. گردو معمولاً با رنگهای روشن تر و با قیمت های بالاتر به فروش می رسد. بذرهای این نوع گردو به راحتی از پوسته جدا شده و به راحتی شکافته می شوند. ویژگی مهم بعدی هنگام خرید نهال گردوی چندلر اندازه درخت است.
نهال گردوی چندلر معمولاً رشد نسبتاً سختی دارد و نیمه عمودی است. هنگام کاشت درختان چندلر با تراکم نسبتاً زیاد ، آنها باید به ترتیب در فواصل 5 ، 5 و 7 متری کاشته شوند. از دیگر ویژگی های درخت زمان برگهای افتاده نامیده می شود. مزیت این است که گلدهی به تأخیر می افتد. به محض شکوفایی ، می توانید از بیماری ها و آفات مختلف رنج ببرید. شنلرها نیز بسیار آلوده هستند و به همین دلیل درختان بارور گفته می شوند. همچنین ، نهال گردوی چندلر مقاومت بالایی در برابر بیماری خط سیاه دارد. چندلر همچنین مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما دارد. حتی می توان گفت چندلر حدود 700 ساعت سرد زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارد. زمان کاشت نیز به منطقه ای که در آن زندگی می کنید بستگی دارد ، اما زمان کاشت درختان چندلر نسبتاً طولانی و مناسب است. لطفا توجه داشته باشید که قیمت نهال گردوی چندلر پیوندی در رده بسیار اقتصادی و اقتصادی گردو قرار دارد

مشخصات گردوی چندلر: یکی از دلایلی که شما را به خرید نهال گردوی جذب می کند مطمئناً مشخصات گردو است. یکی از خواص مهم انواع مختلف گردو ، به ویژه گردوی چندلر ، خاصیت ضد سرطانی آن است که می تواند شما را برای خرید نهال گردو بیش از پیش تصمیم دهد. گردو می تواند به طور قابل توجهی خطر ابتلا به سرطان را کاهش داده و مبارزه کند. گردو حاوی مقادیر زیادی پلی فنول و حاوی مواد شیمیایی است که خاصیت آنتی اکسیدانی دارند ، بنابراین می توانند با سرطان هایی مانند سرطان پستان و سرطان پروستات مقابله کنند. خاصیت گردو کاهش استرس اکسیداتیو است که به آنها اجازه می دهد به عنوان عوامل محافظتی در برابر سرطان عمل کنند. ویژگی دیگری که خرید نهال گردوی چندلر را تشویق می کند خاصیت گردو است که سلامت قلب را افزایش می دهد. گردو عمدتا حاوی امگا 3 ، ویتامین E ، منیزیم و اسید فولیک است که همه آنها در تقویت قلب موثر هستند. مصرف گردو همچنین باعث افزایش کلسترول خوب و کاهش کلسترول بد خون می شود. خوردن روزانه گردو می تواند التهاب عروق قلب را کاهش داده و از بیماری های قلبی جلوگیری کند.

فضا و روش کاشت نهال گردوی چندلر ، قیمت: از سال ها تجربه کاشت نهال چندلر ، همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد ، درختان چندلر باید به ترتیب در فواصل 5 ، 5 و 7 متر کاشته شوند. می بینید که وجود دارد. با استفاده از این فواصل می توانید حدود 280 درخت در هکتار بکارید. به این روش کاشت پرچین گفته می شود. در این روش کاشت ، درختان در یک ردیف نزدیک به هم قرار می گیرند و فضای کافی بین ردیف ها باقی می ماند. این روش کاشت باعث افزایش عملکرد نهال چندلر می شود و به شما امکان می دهد در مدت زمان کوتاهی محصولات صحیح را از نهال ها برداشت کنید. با این حال ، روش کاشت باید مراقب باشد که 95٪ از نهال چندلر کاشته شود و 5٪ از سایر نهال ها استفاده شود. هنگام کاشت نهال گردوی چندلر حتماً برای شناسایی آسان هنگام برداشت ، نهال های گرده افشانی را پشت سر هم بکارید. اکنون اگر می خواهید نهال گردو بخرید ، توصیه می شود برای خرید آنها به نهال فروشی رویال نهال بروید. فروشگاه رویال نهال محصولی با کیفیت بالا و با قیمت های متنوع با تخفیف ارائه می دهد.

گردو چندلر را در مناطقی با بارندگی سالانه 1270 میلی متر در نظر بگیرید. نهال گردوی چندلر را می توان از نهالستان رویال تهیه کرد. در این صورت شما نهال های خوبی خواهید گرفت و از توصیه های لازم در این زمینه بهره مند خواهید شد. گردو چندلر در فصل خشک به آبیاری نیاز دارد. این آبیاری در تابستان به دلیل بارندگی کم و باردهی زیاد ، بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بنابراین ، شما باید آن را در نظر بگیرید. نهال گردوی چندلر بیضی شکل است. به دلیل جوان بودن درخت ، پوست گردو نازک خواهد شد. هر چه درخت گردوی چندلر پیرتر باشد ، پوست آن ضخیم تر می شود.
مزایای پرورش نهال گردوی چندلر | نهال گردوی چندلر پیوندی قیمت: خرید نهال گردوی چندلر به شما 48-51٪ کارایی می دهد. پوست نهال های گردوی چندلر صاف ، بیضی شکل و نازک است. طعم ملایم و مطبوعی دارد و از اواخر تابستان تا اوایل پاییز برداشت می شود. رنگ مغز روشن و بسیار واضح است. نهال چندلر به صورت جانبی رشد می کند. در دانشگاه کالیفرنیا تولید شده است..

 

نهال گردو چندلر پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو چندلر پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو چندلر پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو چندلر پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو چندلر پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو چندلر پیوندی
خرید: 09141811520
خرید نهال گردو چندلر از نهالستان چگونه است؟

برای خرید نهال گردو چندلر از نهالستان گردو چندلر شما میتوانید با تماس تلفنی ، واتساپ ، تلگرام به شماره 09141811520 و یا 09301811520 در تماس باشید تا کارشناسان نهالستان شما را در زمینه خرید نهال گردو چندلر با مشاوره رایگان راهنمایی نمایند

فروش نهال گردو چندلر هر سال از تیرماه آغاز میگردد و به صورت پیش فروش می باشد ، شما با پیش خرید نهال چندلر میتوانید با انتخاب نهال مورد نظر خود علاوه بر تخفیف در زمان پیش فروش نهال مورد نظر خود را به قیمت سال قبل تهیه نمایند و یکی دیگر از مزایای تهیه نهال در زمان پیش فروش این است که شما با خیالی راحت تر و بدون نگرانی از اتمام موجودی نهال گردو چندلر در زمان کاشت نهال خود را تحویل خواهی گرفت

هرس درخت گردو چندلر: 1. ارتفاع شاخه (پیشرو) انتخاب شده برای تنه باید حداقل 7 تا 8 فوت باشد. ده فوت یا بیشتر (7 تا 8 فوت برای پرچین) بهترین است. 2. موقعیت رهبر با ارتفاع 8 فوت فضای بیشتری برای داربست ایجاد می کند. لیدر باید حداقل 6 فوت از سر فاصله داشته باشد زیرا اولین داربست اولیه باید حداقل 5 تا 6 فوت بالاتر از سطح زمین باشد تا در کار تجهیزات دخالت کند (در پارک ها ، سر پرچین در 6 فوت است) و اولین اولیه است. حدود 4 فوت دورتر از سطح زمین) عنوان را به صورت چوب گرد گرد درآورید. 3- ضربات جانبی هر فرمانده باید برداشته شود. یک یا دو شاخه غیرفعال که در زیر رهبر تشکیل می شود را می توان به دو تا سه جوانه فرو برد تا در ضلع جنوب غربی سایه افکند و به رشد کولیس کمک کند. آنها کامل خواهند شد و در فصل آینده حذف می شوند. 4- شاخه های اصلی که بیش از 5 فوت از زمین فاصله دارند و جوانه دارند باید به سمت آنها باشد تا به جوانه های ثانویه آسیب نرساند. در این حالت شاخه های جدید مفاصل اندام ضعیفی ایجاد می کنند که مستعد شکستگی هستند. جوانه ثانویه که مجبور به رشد می شود ، یک زاویه گسترده ایجاد می کند و یک قشر قوی ایجاد می کند. 5- اگر شاخه ای که به عنوان تنه انتخاب شده است به اندازه کافی ارتفاع پیدا نمی کند ، آن را از 3 تا 6 جوانه بالای نقطه شروع ببرید و شاخه های رقیب را بردارید. سپس می توان در طول تابستان شاخه قوی تری به عنوان ساقه تشکیل داد

بله. شما دقیقا عکسی که در وب سایت ما مشاهده میکنید همان نهال را ما ارسال کرده و دریافت خواهی کرد ، متاسفانه برخی از نهالستان های غیر معتبر و بدون مجوز اقدام به ارسال نهال های غیر مرتبط با عکس موجود در سایت های خود مینمایند که از نظر ما حرام بوده و کار درستی نیست ، چون با این کار وقت و سرمایه باغداران عزیز از بین خواهد رفت ، امیدواریم هرگز شاهد همچون اتفاقاتی نباشیم و از شما میخواهیم در زمان خرید نهال از نهالستان مربوط مجوز را دریافت کرده و قبل از خرید تحقیق کنید

قلمه درخت گردو چندلر را در اواخر زمستان که درخت بدون برگ است ببرید. زیرا درخت از اواخر زمستان و اوایل بهار شروع به جوانه زدن می کند. شاخه های سالم را انتخاب کنید که در سال گذشته رشد کرده باشند. شاخه هایی که رشد قابل توجهی را نشان داده اند ایده آل هستند زیرا آنها قلمه سالم تولید می کنند. شاخه ای را بدون بیماری یا جراحت انتخاب کنید. بهترین ضخامت برای قلمه ها عرض مداد است. شاخه ای که از آن قلمه درست می کنید باید سخت و چوبی باشد و صاف یا جوان و سبز نباشد. به طور کلی ، هرچه شاخه های سالم تری انتخاب کنید ، احتمال موفقیت قلمه بیشتر خواهد بود. شاخه ای با بهترین رشد برای قلمه بهترین است ، بنابراین شاخه ای را انتخاب کنید که شاخه های آن آماده رشد باشد. این بخش از شاخه بهترین پتانسیل رشد ریشه را دارد ، به این معنی که احتمال موفقیت قلمه وجود دارد. از آنجا که شاخه ای که انتخاب کردید بهترین شاخه درخت است که بهترین رشد را دارد و شاخه های آن آماده رشد هستند ، بنابراین باید برش را انجام دهید تا بتوانید شاخه مورد نظر خود را در دو مکان مختلف ببرید. برش اول از سطح درخت و نزدیک به پایه افقی خواهد بود و برش بعدی در یک زاویه و نزدیک به بالای شاخه خواهد بود. از پایه شاخه 15 تا 20 سانتی متر اندازه بگیرید. در این فاصله جوانه ای پیدا کنید. شاخه را در این بخش قطع کنید (فلش سبز). برای بدست آوردن قلمه مانند این برش زاویه ای (6 میلی متر) ایجاد کنید. قلمه که تهیه می کنید باید از جوانه ای که در نظر دارید فاصله کافی داشته باشد تا فضای کافی برای کاشت در خاک وجود داشته باشد و یک لایه نازک از پایه قلمه بریده و جدا شود. با استفاده از چاقو ، یک برش نازک در ناحیه قلمه درخت ایجاد کنید. این کمک می کند تا موانع فیزیکی رشد ریشه گیاه از بین برود و ریشه ها به راحتی در خاک رشد می کنند ، بنابراین پایه قلمه ای قلمه را به پودر ریشه آغشته کنید. این به تحریک رشد قلمه کمک می کند

طبق بررسی و رضایت مشتریان در سال های گذشته بهترین نهالستان رویال نهال (آرمین قاسمی) بوده که در میاندواب قرار دارد این نهالستان با نیم قرن تجربه در زمینه تولید و اصلاح انواع نهال گردو در این زمینه پیشتاز است و شما میتوانید بهترین نهال های گردو را بدون واسطه از نهالستان رویال نهال تهیه فرمایید، متاسفانه برخی از نهالستان ها با سو استفاده از برند رویال نهال اقدام به فروش نهال میکنند که از شما خواهشمندیم در زمان خرید دقت کرده و حتی الامکان فقط با شماره 09141811520 تماس حاصل نمایید

جهت کاشت نهال گردو چندلر + دیدن فیلم کاشت نهال گردو چندلر کافیست از وب سایت رسمی نهالستان رویال نهال به آدرس زیر مراجعه نمایید royalnahal.com

جهت احداث باغ گردو چندلر کارشناسان نهالستان رویال نهال آماده همکاری با شما هستند شما میتوانید با مشاوره رایگان به شماره 09141811520 در این زمینه با همکاران ما گفتگو کنید ، جهت دیدن آموزش احداث باغ گردو چندلر به وب سایت ما مراجعه نمایید

 نهال گردو فرانکت، نهال پدرو، نهال گردو چندلر، نهال گردو لارا، نهال گردو روند، نهال گردو فرنور، نهال گردو مراغه، نهال گردو وینا، نهال گردو هارتلی، نهال گردو دماوند، نهال گردو رقم جمال، نهال گردو کانادایی، نهال گردو بیلچک، نهال گردو اسراییلی تخم مرغی، نهال گردو خوشه ای اسراییلی، نهال گردو تویسرکان، نهال گردو ضیاء آباد قوداقوز، نهال گردو خوشه ای فرانسوی، بذر گردو خوشه ای، نهال گردو شیلی، نهال گردو پکان آمریکایی، نهال گردو سجنو، نهال گردو سانلند، نهال گردو تو سرخ، نهال گردو شبین، نهال گردو کاما، نهال گردو یالووا 3، نهال گردو یالووا، نهال گردو پاریزین، نهال گردو رویال آرمین قاسمی

با مراجعه به وب سایت ما میتوانید مشخصات هر نهال را به صورت کامل مشاهده نمایید قابل ذکر است جهت دریافت لیست قیمت نهال + تصویر + مشخصات هر نهال به صورت فایل پی دی اف از طریق واتساپ به شماره 09141811520 پیام ارسال نمایید

جهت خرید بذر نهال گردو چندلر از طریق واتساپ و تلگرام برای ما پیام ارسال نمایید

بهترین نهال گردو ژنوتیپ رویال آرمین قاسمی می باشد که به صورت (پیوندی و بذری) در نهالستان رویال نهال تولید میگردد شما میتوانید مشخصات این نهال را در وب سایت مشاهده نمایید

جهت خرید اینترنتی نهال گردو چندلر از نهالستان گردو رویال نهال از طریق واتساپ و یا تلگرام برای ما پیام ارسال نمایید

قیمت نهال گردو چندلر در نهالستان رویال نهال بدون واسطه می باشد کیفیت برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد شما میتوانید نهال گردو را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از نهالستان رویال نهال بخواهید

li>