خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو کاما پیوندی

نهال گردو کاما پیوندی

نهال گردو کاما پیوندی

 نهال گردو کاما یکی از انواع سازگار با آب و هوای سرد و سرد است این رقم یکی از محصولات نهال بنفش درجه نهالستان مهندسان رسول باربت است که با کیفیت بالا در اختیار باغبانان و مشتریان عزیز قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم در مورد مشخصات نهال گردو کاما و نحوه خرید نهال گردو اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم ، بنابراین در پایان با ما همراه باشید.
مشخصات نهال گردو کاما:
نهال گردو کاما یکی از انواع دیر رسیدن دانه گردو است که به همین دلیل برای کاشت در مناطق شدید سرد (آب و هوای سرد) مناسب است و در برابر سرمای دیررس بهار مقاوم است.
توجه: نهال های گردو کاما از ارقام پیش تولید با عملکرد و سطح عملکرد بالا هستند ؛ آنها در سال اول شروع به باردهی می کنند و در سال پنجم به رشد اقتصادی (حداکثر بهره وری) می رسند ؛ هر درخت بالغ گردو کاما می تواند تقریباً 25 تا 30 کیلوگرم در هر محصول برداشت کند. سال
ویژگی دیگر این رقم سرعت رشد کم آن است که می تواند تا 4 تا 5 متر برسد و همچنین در برابر آفات ، بیماری ها و خشکسالی مقاوم است.
نهال گردو کاما از بهترین کیفیت و طعم برخوردار است و مغز گردو رنگ روشن تری دارد.
نیاز به کاشت و کاشت نهال گردو کاما چیست؟
نهال گردو کاما گونه ای است که مقاومت زیادی در برابر سرما و خشکسالی دارد.بهترین آب و هوا برای کشت ، آب و هوای مناطق سرد ، معتدل و خشک است.
این رقم نسبت به سایر ارقام نهال گردو عملکرد بالاتری دارد و به خنک کننده کمتری نیاز دارد ؛ به طور کلی درختان گردو در پاییز و زمستان برای نتیجه بهتر به حدود 700 تا 1500 ساعت سرما نیاز دارند.
میزان آبیاری و نوع خاک منطقه کاشت نهال دو عامل بسیار مهم و م thatثر در رشد و عملکرد درختان گردو است. ما در اینجا توضیح خواهیم داد و مطالعه خواهیم کرد:
نیاز به آبیاری نهال گردو کاما "
نهال گردو کاما در طول دوره رشد خود باید مراحل مختلفی را طی کند ، بنابراین به نیاز آبیاری آن توجه کنید ؛ آبیاری به موقع درختان گردو مستقیماً روی بهره وری آن در سال جاری و چند سال آینده تأثیر می گذارد.
توجه: برخی از عوامل مانند سن درخت ، شرایط آب و هوایی و ظرفیت رشد می توانند به طور موثر میزان دقیق آب مورد نیاز برای آبیاری یک هکتار از درختان گردو را تعیین کنند.
متوسط ​​نیاز آبی به ازای هر هکتار از درختان گردو حدود 1000 تا 7000 متر مکعب در سال است و باید فاصله آبیاری بین دو دوره 7 تا 10 روز در نظر گرفته شود.
به دلیل نوع آب و هوا و شرایط آب و هوایی در کشور ما ، اغلب نیمه خشک است. لازم به یادآوری است که در تمام نقاط کشور آب کافی وجود ندارد و آبیاری باغ نسبتاً دشوار است ، اما درختان گردو به طور کامل رشد کرده. وقتی بالغ شدند ، با مقدار کمی آب ، می توانید باغ بزرگی را مدیریت کرده و درختان آن را آبیاری کنید.
کیفیت نمک و عنصر آب مورد استفاده نیز یکی از عواملی است که باید به دقت مورد توجه قرار گیرد ، زیرا آب با املاح بالا برای آبیاری درختان گردو مناسب نیست.
مشخصات خاک مناسب برای رشد نهال گردو:
سیستم ریشه نهال های گردو کاما به عمق و پهن رشد می کند ، بنابراین برای رشد این گیاه حداقل 1.5 تا 2 متر خاک لازم است.
خاک حاصلخیز بهترین گزینه برای کاشت نهال های گردو است زیرا ظرفیت زهکشی دارند و از آنجا که این عملکرد اطمینان حاصل می کند که رطوبت و رطوبت اطراف ریشه ها راکد نمی شود و از پوسیدگی جلوگیری می کند.
توجه: بافت لوم نوعی بافت خاک است و ترکیب آن 20٪ خاک رس ، 40٪ شن و 40٪ گل و لای است.
اهمیت کوددهی درختان گردو:
سطح برداشت و باردهی درختان گردو (از جمله نهال گردو کاما) تا حد زیادی به درجه مراقبت و توجه بستگی دارد ؛ یکی از مراقبت های لازم و مهم برای بهبود عملکرد و رشد بهینه نهال گردو بررسی و آزمایش عناصر اساسی در محتوای خاک
نیتروژن ، پتاسیم ، آهن ، کلسیم ، روی ، فسفر و سایر عناصر تأثیر زیادی در عملکرد و رشد گیاهان دارند ، بدون هیچ یک از این عناصر ، رشد گیاهچه به چالش کشیده می شود.
توجه: ریشه نهال های گردو در سال های اولیه رشد زیادی می کند ، بنابراین کود حیوانی (ارگانیک) به همراه کود مورد نیاز در زمستان به صورت چاله های کود به درختان اعمال می شود.
فاصله و حالت کاشت نهال گردو کاما:
نهال های گردو کاما به آرامی رشد می کنند و در فواصل 7 × 7 یا 8 × 8 متر کاشته می شوند و پس از تعیین فاصله در همان علامت ، سوراخهایی به عمق 1 متر حفر می کنند و نهال می کارند.
توجه: هنگام کاشت حداقل 1 متر به ارتفاع نهال گردو توجه کنید ، زیرا این ویژگی باعث رشد سریعتر نهال گردو می شود.
نهال گردو کاما را بخرید:
نهال رویال نهالستان آرمین قاسمی بزرگترین مجتمع کاشت نهال در مناطق غربی کشور است که انواع نهال های با کیفیت بالا از جمله نهال گردو کاما را به فروش می رساند.

گردو کاما با سازگاری در مناطق سردسیر و عملکرد بالای سالانه مناسب برای مناطق یخ بندان

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو کاما پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو کاما پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو کاما پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو کاما پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو کاما پیوندی
خرید: 09141811520
نهال گردو کاما پیوندی
خرید: 09141811520
li>