خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر

نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر

نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر

 معرفی نهال گردو کانادایی:
اگر انتخاب درستی داشته باشید ، کاشت درختان گردو همیشه سودآور است. یکی از این شخصیت های جذاب ، گردو کانادایی ؛ می تواند تأثیر مثبتی در کارآفرینی داشته باشد زیرا یکی از انواع باکیفیت است که مورد توجه باغبانان است. نهال گردو کانادایی ؛ این یکی از گونه های اقتصادی درخت است ، میوه آن عملی و با ارزش است ، چوب آن با دوام است ، بسیار مورد توجه باغبانان است.
انواع مختلفی از نهال گردو وجود دارد. این یکی از بهترین انواع گردو گردو کانادایی است. در ایران قابل کاشت است و قیمت نهال گردو کانادایی نسبت به سایر رقبا کمتر است. اما به یاد داشته باشید که از نظر بازده اقتصادی ، این نهال از آنها بهتر است. تعداد کمی از رقبا
آب و هوای مورد نیاز برای پرورش نهال گردو کانادایی:
هنگام خرید نهال گردو کانادایی ؛ یکی از مهمترین عواملی که باید در نظر گرفت عملکرد نهال گردو کانادایی است ؛ این تحت شرایط آب و هوایی منطقه شما است. درخت گردو کانادایی رقمی دیرگل است ، مناسب برای مناطق سردسیر و در بهار ایمن است و می تواند در مناطق کوهستانی مورد استفاده قرار گیرد. توجه به اواخر گلدهی درختان از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا عملکرد مناسب هر گیاه رابطه ای دو طرفه با شرایط آب و هوایی دارد ، بنابراین اگر نهال هایی مانند: نهال گردوی فرنور ، نهال گردو چندلر و ... مناسب و سرد - مقاوم در برابر ژنهای عالی از انواع دیگر مانند گردو. نوع گردوی اسپند ، مناسب برای مناطق گرمسیری است.
نرخ بازگشت گردو کانادایی:
دلیل استقبال باغداران از چنین تنوعی این است که عملکرد و عملکرد اقتصادی بسیار خوبی دارد ، به طوری که گردو کانادایی ؛ از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و بار اقتصادی آن از سال هفتم شروع می شود و هر ساله این بار بیشتر می شود ، نهال گردو کانادایی میوه بسیار خوبی است ، بنابراین در باغ ، هر درخت گردو کانادایی می تواند به 7 کودک 10 ساله با وزن نزدیک به 50 کیلوگرم برسد ، که به سودآوری اقتصادی کمک می کند. البته با این حساب میوه های کمتری در مقایسه با سایر نهال های رقیب فارنور دارد.
گردو کانادایی ارتفاع درخت:
گردو کانادایی؛ یکی از با ارزش ترین و پرمحصول ترین نوع است. در مقایسه با انواع دیگر ، تقریباً نیمه کوتوله است و کیفیت بسیار خوبی دارد. ارتفاع این درخت گردو به 10 تا 12 متر می رسد که بسته به شرایط اولیه می تواند کمتر باشد. هرس کردن
در مقایسه با سایر ارقام ، یکی از ویژگی های برجسته این رقم مقاومت عالی در برابر سرما است ، بنابراین این رقم یکی از مناسب ترین ارقام برای کاشت در مناطق یخ زده محسوب می شود. این کار پیچیده و دشوار نیست ، اما کشت آن بسیار مهم است و از کاشت تا برداشت به مراقبت های لازم نیاز دارد.
سایر مشخصات نهال گردو کانادایی:
1. نهال گردو کانادایی ؛ یکی از انواع با کیفیت بالا است که از نظر ظاهری تفاوت چندانی با انواع دیگر ندارد ، اما ارتفاع آن نسبتاً کوتاه است.
2. برگهای کشیده به رنگ سبز روشن ، پهنای آن عادی است و درخت خیلی بلند نیست.
3. گردوی کوپه کانادایی در انتهای شاخه به صورت جانبی رشد می کند و هر شاخه حدود 5 گردو دارد.
4. میوه آن بیضی شکل ، تقریباً بزرگ ، دارای پوسته بیرونی سبز رنگ است که پس از بالغ ترک می خورد و به راحتی از آن خارج می شود.
5- پوسته گردو نسبتاً سخت است و نسبت مغز آن به پوست 50٪ است.
کیفیت مغز گردو کانادایی:
چربی مغز گردو ؛ چربی متعادل است ، کیفیت آن بسیار بالا است و به دلیل این کیفیت بالا ، اغلب در سبد رژیم غذایی افراد ، معروف به پادشاه مغز ، جایگاه بالایی را اشغال می کند.
گردو کانادایی منبع غنی مغز:
1. کلسیم
2. آهن
3. فیبر
4. چربی
5. سدیم
6. کربوهیدرات ها
انرژی و پروتئین نقش مهمی در سلامت بدن دارند.
گردو همچنین می تواند به دلیل داشتن اسیدهای چرب خوب ، امگا 3 را جذب کرده و کلسترول خون را کاهش دهد. مغز گردو از کیفیت خوبی برخوردار است ، از رنگ سفید روشن و طعم خوبی برخوردار است. از آب نبات علاوه بر خوردن تازه در آجیل و تهیه آنها ، از آب نبات نیز استفاده می شود.
از کاشت تا برداشت نهال گردو کانادایی:
کاشت نهال گردو کانادایی برای مناطق معتدل و مدیترانه ای مناسب است ، این رقم از تحمل سرما و خشکی خوبی برخوردار است ، خاکهایی با خاکورزی و زهکشی مناسب برای رشد گردو کانادایی مناسب هستند. سیستم ریشه درختان گردو بسیار گسترده است ، نهال های گردوی کانادایی باید در عمق مناسبی قرار گیرند تا امکان رشد آزادانه ریشه ها فراهم شود. نهال گردو کانادایی ؛ تقریباً کوتاه است و عرض زیادی ندارد ، اما برای عملکرد بهتر ، توصیه می شود فاصله مناسبی بین نهال ها در نظر گرفته شود. لازم به ذکر است که کوتاه بودن درخت باعث افزایش بار آن می شود.
زمان کاشت درخت گردو:
زمان ثابت نهال به درجه سردی منطقه بستگی دارد ، برخی کاشت بهاره و برخی کاشت پاییزه را انتخاب می کنند. در واقع ، اگر باغبانی بخواهد یک باغ بزرگ احداث کند ، از کاشت تا برداشت نهال گردو کانادایی ، به ویژه در چند سال اول کاشت ، برخی نکات مهم باید در نظر گرفته شود تا در نهایت یک درخت با عملکرد خوب داشته باشید.
نکات مراقبت از درخت گردو کانادایی:
1. آبیاری درختان گردو کانادایی ؛ این مهم در چند سال اول کاشت است ، پس از آن ، می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی ، هفته ای یک بار نهال را آبیاری کنید.
2. کوددهی و هرس نهال گردو کانادایی ؛ این بسیار مهم است ، زیرا گیاه برای دستیابی به رشد مطلوب به تغذیه مناسب نیاز دارد ، بنابراین باید خاک حاصلخیزی داشته باشد.
3. تجزیه و تحلیل خاک ، غنی یا فقیر بودن آن را تعیین می کند ، می توانید از این طریق تغذیه کنید.
4- هرس درختان گردو همچنین می تواند به رشد شاخه های جدید و از بین بردن شاخه های خشک کمک کند.
برداشت گردوی کانادایی:
لیکسیا معمولاً زمان برداشت گردو کانادایی است ؛ به دلیل شرایط آب و هوایی ، هر منطقه ممکن است کمی متفاوت باشد. گردوها هنگامی که به بلوغ نزدیک می شوند ، دچار تغییرات پوستی می شوند و هسته آنها کاملاً رشد کرده است. اگر مدت زمان بیشتری روی درخت بمانند ، کیفیت آنها پایین می آید. علاوه بر این ، برداشت زود هنگام گردو کیفیت آنها را کاهش می دهد.
محصولات برداشت شده پس از عملیات لایه برداری و خشک کردن به فروش می رسند ، زیرا به دلیل کیفیت بالا ، بازار فروش خوبی دارند. البته برخی از باغداران پس از برداشت مستقیم گردو را به بازار می فرستند ، قیمت آن گردو کانادایی است ؛ گردوی خشک نه تنها گردوی تازه و مرطوب است ، قیمت هر ساله تغییر می کند.
مراحل ثبت سفارش و درخواست برای نهال گردو کانادایی:
ما در دوره ای هستیم که برای صرفه جویی در وقت و زمان نیاز به استفاده از اینترنت و خرید آنلاین داریم. اکنون بازار نهالستان متوقف نشده است و آریا نهال معتبر نهالستان اقدام به فروش اینترنتی نهال گرده می کند. عزیز ، شما فقط با یک تماس تلفنی می توانید به هرجای کشور عزیزمان ایران برسید. سپس در صورت لزوم سفارش خود را ثبت کنید.

یکی از رقم های خوب نهالستان مهندس ارمین قاسمی رقم گردو کانادایی می باشد.این رقم به دلیل مرغوب بودن مغز و عملکردبالا و باردهی از سال اول و یکی از خصوصیات بارز این گردو که مناسب ترین گردو برای مناطق یخ بندان می شود در باغات ۱۰ سالهگردو کانادایی حدود ۶۰ -۷۰ کیلو برای هر درخت براورد شده است.این نوع گردو میوه بسیار درشت و گپه های ۴-۵ تایی اندازه درخت نیمه متوسطی دارد وفاصله کاشت گردو کانادایی ۷*۷ می باشد.در طرح ریزی باغ روش مربعی را توصیه میشود.در باغ مادری نهالستان قاسمی ۱۰۰ اصله از این گردو با سن ۷ سالگی موجود می باشد.

باغداران عزیزقبل از خریدمی توانند برای بازدید تشریف اورند و اطلاعات خود را کامل کرده و بعدا اقدام به خرید نمایند.

نهالستان مهندس ارمین قاسمی بزرگترین موسسه تولید و عرضه نهال های گردوی پیوندی و بذری و احداث باغات گردو .این موسسه سالانه ۵ هکتار نهالستان از گونه های مختلف نهال گردو زیر کشت دارد.این موسسه با تولید گردو پیوندی در گلخانه سالانه ۵۰ هزار اصله گردو نهال گردو ایرانی به داخل و خارج از کشور صادر میکند.کلیه نهال های این موسسه با استاندارد بالا و کیفیت متمایز و عاری از هرگونه افات و بیماری زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی تولید گردیده وکلیه نها های نهالستان مهندس ارمین قاسمی دارای لیبل بوده و دارای فاکتور رسمی از جهاد کشاورزی برای صحولت اطمینان کامل و دریافت یارانه از جهاد کشاورزی می باشد.

نهالستان ارمین قاسمی اولین شرکت ترانزیت داخلی و خارجی نها ل در ایران

درخت گردو،نهال گردو:

گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر
خرید: 09141811520
li>