خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | نهال گردو یالووا ۳

نهال گردو یالووا ۳

نهال گردو یالووا ۳

نهال گردو یالووا
اگر می خواهید گیاهان گردوی باکیفیت با گردوی سفید ، وارداتی و مرغوب خریداری کنید ، کاشت نهال گردو یالووا ؛ آنها با داشتن این 3 ویژگی بهترین گزینه برای شما خواهند بود.
گردو یالووا ؛ این یک لینک است و برای دستیابی به حداکثر آن اصلاح شده است.
فقط در یک تماس با نهالستان رویال نهال می توانید قیمت نهال گردو یالووا را در هر زمان از شبانه روز استعلام کنید. و سپس اگر می خواهید برای خرید آن اقدام کنید.
ویژگی های این نهال گردو :
1: این گردوها برای کاشت در مناطق سردسیر مناسب هستند و جالب است بدانید که زادگاه اصلی آنها به شهر یالووا ترکیه برمی گردد.
2: مهره یالووا ؛ از آنجا که بیش از یک نفر نمی تواند انتظار تولید بیش از یکی از انواع تجاری گردو را داشته باشد ، ممکن است چشم به گیاه آجیل فارنور نیز باشد.
3: جالب است بدانید نهال هان گردو دماوند شباهت زیادی به این نهال ها دارند.
معرفی ویژه گیاه گردو یالووا:
درخت گردو درختی تک ساقه از خانواده راش است. دارای برگهای پهن است. گلهای نر و ماده روی درخت می رویند. این گیاهان گردو یالووا را گرده افشانی می کنند. این کار توسط باد انجام می شود و برخلاف بسیاری از گیاهان ، حشرات تداخلی ایجاد نمی کنند. گردو یالووا ؛ آنها کاشته می شوند تا از میوه آن استفاده کنند. اما قسمتهای دیگر مانند چوب ، برگ و غیره نیز در صنایع مختلف استفاده می شود. بنابراین کشت آن مزایای اقتصادی زیادی دارد. اما توجه داشته باشید که این گیاه گونه های مختلفی را شامل می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. قبل از کاشت ، باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید و بهترین نژاد را برای پرورش در منطقه خود انتخاب کنید. در این مقاله ، ما می خواهیم گیاه BBBBB ، یکی از محبوب ترین و پربارترین گونه ها در جهان را به شما معرفی کنیم.
زادگاه اصلی گیاه گردو یالووا:
شناختن محل تولد اصلی گردو یالووا به این نام دشوار نیست. در واقع ، این نام به نام منطقه ای است که به آن تعلق دارد. "یالووا" نام منطقه وسیعی از ترکیه است. این نوع گردو به عنوان خوش طعم ترین و بزرگترین مغز ترکیه نیز شناخته می شود.
مهمترین ویژگی های نهال گردو یالووا:
گردو یالووا یکی از چهره های با کیفیت و محبوب است. هسته آن سفید و با کیفیت است و وزن آن حدود 17.5 گرم است. در زیر ویژگی های برجسته نهال گردو یالووا آورده شده است:
یکی از پربارترین گونه ها. از سال اول به بار می نشیند و از این رو ساخت باغ گردو یکی از مقرون به صرفه ترین پروژه ها است.
این یکی از گونه های کوچکتر است. بنابراین ، می توانید آنها را به عنوان پرچین در اطراف باغ خود بکارید.
این گل دیرتر از سایر گونه ها گل می دهد.
یکی از مقاوم ترین گونه ها در برابر سرما و خشکسالی است.
مقاومت بالایی در برابر آفات مختلف دارد.
گل های نر زودتر از گل های ماده ظاهر می شوند و شما باید برای گرده افشانی مناسب حداقل دو درخت از گونه های دیگر را در باغ خود بکارید.
اسرار موفقیت درخت گردو یالووا:
مهم نیست که شما در باغ یا حیاط خود نهال گردو یالووا می کارید یا اینکه می خواهید یک باغ بزرگ گردو یالووا بسازید. به هر حال قبل از کاشت هر گیاه باید اطلاعات کاملی در مورد مشخصات و نیازهای آن بدست آورید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که شرایط آب و هوایی محیط زندگی شما برای کاشت این درخت مناسب است. برای اطمینان بیشتر می توانید با کارشناسان مشورت کنید. یک تصمیم عجولانه می تواند خسارات بزرگی را به دنبال داشته باشد.
وقتی مطمئن شدید محیطی که این گیاه را در آن کاشته اید از نظر آب و هوایی کاملاً ایده آل است ، وقت آن است که کاشت کنید. کاشت درخت گردو مانند هر درخت دیگری اصول خاصی دارد که باید رعایت شود (در ادامه مراحل کامل کاشت را شرح خواهیم داد). سپس ، با در نظر گرفتن نیازهای آن ، باید مراقبت و توجه لازم را داشته باشید. سرانجام ، زمان برداشت محصول فرا رسیده است. بدون شک این محصولات نتیجه صبر و تلاش خستگی ناپذیر شما هستند. اگر می خواهید درختان گردو یالووا شما بیشترین میوه را داشته باشند ، باید بهترین شرایط محیطی را برای آنها فراهم کنید. برخی از نیازهای اساسی این گیاه به شرح زیر است.
نیاز به سرما و گرما این دانه های گردو:
گردو یالووا ؛ قابل کاشت در مناطق معتدل ، خنک و نیمه خشک است. این درخت نسبت به سایر ارقام در برابر سرما مقاومت بیشتری دارد. می توانید آن را به راحتی در مناطق سردسیر پرورش دهید. هوای خنک تابستان در فصل رشد به آن آسیب نمی رساند. مناطق ساحلی با آب و هوای معتدل تا خنک نیز مناطق ایده آل برای کاشت این گیاه هستند. به طور کلی ، دما در چند هفته گذشته قبل از برداشت باید بین 27 تا 33 درجه سانتی گراد باشد تا مغز میوه یالووا به خوبی پر شود و محتوای چربی افزایش یابد. Ankur گردو یالووا؛ ارتفاع 500 تا 1500 متر را ترجیح می دهد ، اما در ارتفاعات بالاتر بازده کاهش می یابد.

از ارقام بومی ترکیه می باشد می باشد بهترین گردو برای مناطق ساحلی و وزن میوه ۱۳ گرم ، بازده داخلی ۵۳%سفید رنگ ،زود گل بوده و خوش طعم ترین گردوی ترکیه محسوب می شود.

نهال گردو یالووا ۳
خرید: 09141811520
نهال گردو یالووا ۳
خرید: 09141811520
نهال گردو یالووا ۳
خرید: 09141811520
نهال گردو یالووا ۳
خرید: 09141811520
نهال گردو یالووا ۳
خرید: 09141811520
نهال گردو یالووا ۳
خرید: 09141811520
li>