خرید نهال گردو, فروش نهال گردو, قیمت نهال گردو, هرس نهال گردو, عکس نهال گردو, قلمه زدن درخت گردو, نهالستان گردو, آموزش کاشت گردو, احداث باغ گردو, ارقام نهال گردو, مشخصات نهال گردو, بذر گردو, بهترین نهال گردو, خرید اینترنتی نهال گردو

مرجع تخصصی گردو در ایران | هرس نهال گردو

هرس نهال گردو

هرس نهال گردو

چگونه نهال های گردوی کوچک هرس:
چگونه هرس نهال های گردوی کوچک در 1-6 سال اول زندگی در باغ ظاهر می شوند. به طور سنتی با استفاده از یک مرکز مینیمالیستی اصلاح شده هرس انجام می شود. پایه های باغ های استاندارد بین شکاف یا پرچین مشابه است. برای دهه ها ما معتقد بودیم که گردو رشد زودرس را متوقف می کند مگر اینکه به پشتیبانی عرضی هرس تبدیل شود.
آیا درختان هرس به درستی کار می کنند:
مطالعه 2004 که مقایسه هرس و عدم رشد هرس و تولید درختان گردو جوان بود ، این الگوی را به چالش کشید. نتایج آزمایشات هوارد و چندلر نشان می دهد که گردوی جوان برای رشد یا تولید محصول کافی به هرس نیاز ندارد. اگر حداقل هرس را شروع کرده اید ، توصیه می کنیم به همان روش رشد درخت ادامه دهید.
هرس درختان گردو سالانه:
شاخه (رهبر) انتخاب شده برای صندوق عقب باید حداقل 7-8 فوت ارتفاع داشته باشد. ده فوت یا بیشتر بهترین راه است (7 تا 8 فوت برای پرچین).
نشستن لیدر 8 فوت فضای داربست بیشتری ایجاد می کند. بند نباید از سر کمتر از 6 درجه باشد زیرا داربست اول باید حداقل 5-6 فوت بالاتر از سطح زمین باشد تا با تجهیزات (در باغ ها ، پرچین های 6 فوت) و اولین داربست اولیه تداخل داشته باشد. حدود 4 فوت بالاتر از سطح زمین) هدر را به چوب گرد بالغ تبدیل کنید.
هرگونه برخورد جانبی با رهبر باید از بین برود. یک یا دو شاخه غیرفعال که در زیر رهبر ایجاد می شوند را می توان به دو یا سه جوانه فرو برد و در سمت جنوب غربی سایه انداخت و به رشد کولیس کمک کرد. آنها فصل آینده خاموش و حذف خواهند شد.
جوانه های اولیه بیش از 5 فوت از سطح زمین باید جابجا شوند تا از آسیب دیدن جوانه ثانویه جلوگیری شود. در این حالت ، کلیه های جدید مفاصل ضعیف اندام را تشکیل می دهند ، مستعد شکستگی هستند. کلیه ثانویه ، که مجبور به رشد می شود ، یک زاویه گسترده و پوسته قوی ایجاد می کند.
اگر شاخه ای که به عنوان تنه انتخاب کرده اید به اندازه کافی ارتفاع پیدا نکرده است ، آن را 3 تا 6 جوانه بالای نقطه شروع ببرید و شاخه های رقیب را بردارید. سپس در تابستان می توان یک شاخه قوی تری به شکل یک تنه ایجاد کرد.
هرس درختان گردو دوسالانه با فاصله استاندارد:
هدف انتخاب چهار تا شش داربست اصلی در طی دو و سه سال است. یک رهبر مرکزی انتخاب کنید که معمولاً بالاترین شاخه است.
• مانند درختان یک ساله ، ارتفاع جنگل های اول باید 5.5 تا 6 فوت از سطح زمین باشد.
• شاخه های دیگر را برای ایجاد یک الگوی مارپیچی در اطراف صندوق عقب انتخاب کنید. آنها را حداقل 8 اینچ از هم دور کنید. شاخه های اولیه هرگز نباید مستقیماً مقابل هم جمع شوند تا از "خفه شدن" شاخه اصلی جلوگیری شود.
شاخه های انتخاب شده باید تقریباً 45 درجه به صورت عمودی کج شوند. حالتهای افراطی با گوشه ها یا پوسته های باریک معمولاً ضعیف هستند و غذاهای سنگین را تحمل نمی کنند. شاخه هایی با زاویه گسترده تر ممکن است به طور جدی رشد نکنند.
برای اکثر گردوهای تحمل جانبی ، بسته به قدرت و تنوع ، از همه شاخه های اصلی تا 3-3 رشد کنونی بازدید کنید. تولار بسیار با دوام است و فقط به یک شاخه شاخه احتیاج ندارد. شاخه های اصلی باید طولانی ترین را ترک کنند.
• شاخه های چنگال شاخه های انتخاب شده را به یک شاخه برش دهید. شاخه های انتخاب نشده و میله های کوچک کولیس را بلافاصله دور بریزید تا میله های میوه زودرس بدست آورید.
پرچین های گردو دوسالانه هرس:
• شاخه مرکزی و دو تا چهار شاخه جانبی را در جهت مخالف در ردیف درختان انتخاب کنید. از شاخه های زیر سه پایه لرزش و شاخه های صاف و شکاف هایی که به ناخن رشد می کنند عبور کنید. بسته به نوع و قدرت ، شاخه های انتخاب شده لاشه باید به سمت سر یا نوک پا قرار گیرند (و در جوانه خارجی در میان ردیف درختان بریده شوند. شاخه های دیگر ممکن است در ابتدا از میوه بدون میوه قرار گیرند) میوه.
هرس در محیط یک گردوی 3 ساله با فاصله استاندارد یا پرچین:
• از رشد فعلی شاخه های بلندتر را برای شاخه های اصلی و سر به سر انتخاب کنید. شاخه های ثانویه قوی در حالت ایستاده می توانند نوک تیز یا بدون سر باشند.
شاخه های چنگال شکل ممکن است باقی بمانند ، اما شاخه های پیچ خورده یا شاخه های متقاطع باید برداشته شوند. یک ثانویه محکم از هر جهت از اصلی تا رشد فعلی خود بر روی سایبان قرار دهید.
روش غیرمجاز آموزش درختان گردوی یک ساله:
• شاخه ای که برای صندوق عقب انتخاب شده باید حداقل 7-8 فوت ارتفاع داشته باشد. 10 فوت یا بیشتر بهترین راه است (7 تا 8 فوت برای پرچین).
• برای پشتیبانی از معاملات عمده غیرمستقیم ، سهام طولانی را روی سهام موجود قرار دهید.
درختان گردو دو و سه ساله:
توجه داشته باشید که گردوی پوست کنده در طی سالها رشد را افزایش می دهد. شاخه های فردی از الگوی رشد پسوند پیروی می کنند و پس از آن شاخه های جانبی به شاخه هایی با طول 5 تا 8 اینچ در انتها منتقل می شوند.
درختان قطع نشده به عنوان یک شاخه اصلی اصلی رشد می کنند ، جایی که شاخه های اصلی به طور طبیعی در نزدیکی تنه و در زاویه های بزرگ قرار دارند.

برای هرس درخت گردوی خود و یا آموزش هرس نهال گردو میتوانید با شماره 09141811520 تماس حاصل نمایید

هرس نهال گردو چندلر پیوندی

هرس نهال گردو پدرو پیوندی

هرس نهال گردو فرانکت پیوندی

هرس نهال گردو فرنور پیوندی

هرس نهال گردو روند پیوندی

هرس نهال گردو لارا پیوندی

هرس نهال گردو هارتلی پیوندی

هرس نهال گردو وینا پیوندی

هرس نهال گردو کاما پیوندی

هرس نهال گردو توسرخ پیوندی

هرس نهال گردو سانلند پیوندی

هرس نهال گردو رقم جمال

هرس نهال گردو دماوند

هرس نهال گردو شبین

هرس نهال گردو تویسرکان

هرس نهال گردو پکان آمریکایی

هرس نهال گردو ضیااباد قوداقوز

هرس بذر گردو خوشه ای

هرس نهال گردو سجنو

هرس نهال گردو پاریزین

هرس نهال گردو یالووا

هرس نهال گردو یالووا۳

هرس نهال گردو رویال ارمین قاسمی ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو مراغه ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو کانادایی ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو خوشه ای فرانسوی ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو شیلی ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو اسرائیلی تخم مرغی ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو بیلچک ژنوتیپ برتر

هرس نهال گردو خوشه ای اسراعیلی

li>